%25
Limitlerin Ötesinde : Kendinizi Keşfetme ve Sınırlarınızı Aşma Yolculuğu - Kayadelen, Deniz

Limitlerin Ötesinde : Kendinizi Keşfetme ve Sınırlarınızı Aşma Yolculuğu

Deniz Kayadelen

Yayınevi: Ceres Yayınları

Yayın tarihi: 05/2022

ISBN: 9786258424386

Türkçe | 272 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: İş Yönetimi

  • 44,25 TL

İngilizcesi çok satan
OUT OF COMFORT ZONE

Bir Ekstrem yüzücünün hem, iş hem iç dünyamıza
ilham veren gerçek başarı hikâyesi...

Deniz gibi çok iyi bir sporcunun, konfor alanı dışına çıkarak, korkularını nasıl yendiğini, tehditleri nasıl öğrenme alanına çevirdiğini ve sonunda gelişimine nasıl katkıda bulunduğunu, 320 Km'lik Sochi-Giresun maratonunda gece gündüz izlemek çok keyifli ve eşsiz bir deneyimdi. Okuyucularıyla şimdi son kitabında bunları da paylaşması büyük bir hediye.
Kürşat Tüzmen - Devlet E. Bakanı
Hayatta cevaplardan ziyade doğru soruların peşinden giden Deniz'in ilham verici öyküsü, öngörülemeyen sulardaki leziz bir senfoni. Bilinmeyene karşı saygısı doğayı yoldaş belirlerken; hissediyor, anlıyor, kurallarına uyuyor, hızlı tekmeleri ile zarif kulaçları yönünü belirliyor. Rekabetçi yüzme yolculuğunda bizleri de gururlandıran zaferlere ulaşıyor ve ilklere imza atıyor. Soğuğu sıcak dostu yaparken bir kere daha hatırlatıyor insanların zorlanmaktan zevk aldığı yerden yükseleceğini. Korku alanından gelişim alanına giden, durmadan, yılmadan süren bu sihirli dönüşümün tüm detaylarını zevkle okuyacaksınız. Deniz'in yolları hepimize ilham olsun!
Başak Koç
Deniz Kayadelen çok az bulunan insanlardan. İnsanın sınırsızlığına inanan; sınırların ötesine uygulamalı olarak dalan ve sürekli ne engel varsa onlara meydan okuyan, cesur yürekli bir genç kadın. Aynı zamanda bir meslektaş.
Bu genç sporcuyu iyi tanıyın. Yaşına bakmadan olgunluk ve başarı dersleri veriyor. Kendisinin bir Türk Kızı olması da ayrı bir gurur kaynağı bizler için...
Prof. Dr. Turgay Biçer
İçimizdeki "öz"e ulaşmak için uğraşır dururuz. Bunun için bir sürü bilgi, bir çok eğitim ve çalışma grupları bulunmaktadır. O "öz"e ulaşmaya engel olan temel engel onun dışında oluşturduğumuz kabuklardır. Konfor alanında yaşadığımız sürece kalınlaşan yeni katmanlar geliştiren kabuklardır bunlar. Ne zaman ki konfor alanımızın dışına çıkıp, ancak hayalimizde yaklaştığımız sınırlarımızı deneyimleriz, işte o zaman birer birer kırmaya başlarız o kabukları. Deniz "öz"e ulaşıp, bu deneyimleri bizlerle paylaştığı için çok şanslıyız. Unutmayın, evren düşünceleri değil, eylemleri alkışlar. Haydi, ne duruyorsunuz?
Tarkan Tüzmen

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı