%0
Lomber Dejeneratif Disk Hastalığı ve Dinamik Stabilizasyon - Özer, Ali Fahir

Lomber Dejeneratif Disk Hastalığı ve Dinamik Stabilizasyon

Ali Fahir Özer

Yayınevi: Amerikan Hastanesi

ISBN: 9789756523292

Türkçe | 334 Sayfa | 22 x 28 cm.

Tür: Tıp

  • 100,00 TL

Bilim tek bir buyruk tanır: Bilime katkıda bulun!” der Bertolt Brecht, “Galileo’nun Yaşamı” adlı oyununda. Bilime katkıda bulunmak; yeni fikirleri yargılamadan sorgulamak, geliştirmek, üretmek ve uygulamak, geçmişin prangasından kurtulmak... Bunun, ancak bilimde önyargıların yıkılmasıyla gerçekleşebileceğinin bilincinde olmak... » Prof. Dr. Ali Fahir Özer

Omurga cerrahisinde 2000’li yıllarda ortaya çıkan “dinamik stabilizasyon” kavramı, Özer’in editörlüğünde otuz beş yazar tarafından ele alınıyor. Omurgada hareketi koruyucu stabilizasyon olarak tanımlanan bu kavram “yeni” olarak addedilebilecek bir yöntem olması ile nöroşirürji alanında kabullenişin yanı sıra reddedişle de karşılanıyor. Özer’in bu yeni yöntemi benimseyenlerden biri olmasına karşın, tüm yönleriyle irdeleyerek yansız bir tutumla geliştirmesi yayına hazırladığı ve editörlüğünü yaptığı kitabı bilimsel arenada ilk ve özel kılıyor.

Lomber Dejeneratif Disk Hastalığı ve Dinamik Stabilizasyon; omurga cerrahlarının, fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanlarının ve ihtisasını nöroşirürji alanında yapan cerrah adaylarının yanı sıra tıp alanında aktif olarak varlık gösteren ve gösterecek olan herkese kaynaklık edecek bir kitap.

Sahaf
Motor Kurye ile Teslim
Bu Ürünün Bulunduğu Şubelerimiz:
  • pandora.com.tr

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı