%10
Miftahul - Arabiyye Orta Seviye : Konuşma ve Dinleme 3 - Ruhban, Ahmad Al

Miftahu'l - Arabiyye Orta Seviye : Konuşma ve Dinleme 3

Ahmad Al Ruhban

Yayınevi: Akdem Yayınları

Yayın tarihi: 01/2020

ISBN: 9786057753090

Yazar : Mutassem Hamad Raviya Al Muhanni

Türkçe | 132 Sayfa | 20 x 22 cm

Tür: Dil /Yabancı Dil

  • 45,00 TL
  • 50,00 TL

 Miftah serisi 16 ve üzeri yaş grubu için hazırlanmıştır. Konular ve işleniş biçimi ile hem lise hem üniversite çağındaki öğrencilere hitap etmektedir.

Miftahu'l-Arabiyye, deneysel bir dil öğretim setidir. İçeriği derslerde okutulmuş ve yayınlanmadan önce gerekli düzenlemeler yapılmıştır. Set, gücünü arkasındaki tecrübeden almaktadır.

Seride dilin temel becerileri olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma alanları net olarak birbirinden ayrılmış; her becerinin gelişimi için çok sayıda görsel ve işitsel malzemeden yararlanılmıştır. Dinleme ve izleme bölümlerine, telefonunuzun kare kod (QR) okuyucusuyla ulaşabilirsiniz.

Set, Arapçayla ilgili hiçbir tecrübesi olmayanlar düşünülerek sıfırdan ileri seviyeye kadar toplam beş seviyeden oluşuyor: Giriş, başlangıç, orta öncesi, orta ve orta üstü. Her seviye Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR)'ın dil kazanmları dikkate alınarak titizlikle hazırlanmıştır.

Sette, her seviyeye ait iki kitap bulunmaktadır. Bu kitaplardan biri konuşma ve dinleme becerilerine, diğeri ise okuma ve yazma becerilerine ağırlık vermektedir. Bu sayede hangi dil becerinizi geliştirmek istiyorsanız ona göre kitap seçme avantajına sahipsiniz.

Dil bilgisi konularına orta seviyeye kadar temel dil becerilerini destekeleyecek ölçüde örtülü olarak değinilmiş, kitabın bir dil bilgisi kitabına dönüşmesinden kaçınılmıştır. Orta seviyeden itibaren dil bilgisi konuları ilerleyen seviyeye uygun olarak sıkıcılıktan uzak biçimde sunulmuştur.

Miftah Serisi; eğitimcilere destek materyali olarak hazırlanmakta olan çalışma kâğıtları, sınav kâğıtları ve akıllı tahta ve mobil cihazlara uyumlu internet sitesi ile daha güçlü hale gelecek.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı