%10
Miraç Çağrı Aktaş Seti : 3 Kitap Takım - Aktaş, Miraç Çağrı

Miraç Çağrı Aktaş Seti : 3 Kitap Takım

Miraç Çağrı Aktaş

Yayınevi: Olimpos

Yayın tarihi: 03/2016

ISBN: 9786059176811

Türkçe | 596 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Roman Öykü

  • 40,50 TL
  • 45,00 TL

1) BANA SENİ SEVİYORUM DEME SEV:

Kurduğum en güzel hayallerim yıkıldı. Hem de beklenmedik insanlar tarafından. Bense bu duruma sadece sessiz kaldım. Korkaklığımdan değil, kırgınlığımdan.  İnsanın bazen en çok söylemesi gereken şeylerin yerine sahne alır suskunluğu. Bende sustum ve kendi gösterimi kendim izledim. Gişe rekoru kıran bu gösteride, başrolü yalnızlığım ve hayal kırıklıklarım oynadı. Bende yalnızca izledim. En güzel hislerimi değmeyecek insanlar uğruna heba ettim...

2) BANA SENİ SEVİYORUM DEME HİSSETTİR:

Sevmekten daha önemli şeyler vardır. Hissettirmek gibi koklayarak öpmek gibi. Bazen sevilmekten çok varlığını hissetmek istersiniz. Varlığını hissedemediğiniz birini sevemezsiniz. Kadınlar sevildiğini duymaktan çok hissetmek ister. Sevdiği adamın sevgisini  hisseden kadından daha güzeli yoktur.

Sevdiği kadına sevgisini hissettiren erkeğin aşkına doyum olmaz.

Ben bu kitapta kendimi sana hissettirmeye geldim.

Ben sevdikçe hissettirdim, sen hissettikçe gittin.

Oysa sen benim kalbimin kafası güzel haliydin.

Ve o gün öyle bir gittin ki, ben o günden sonra kendimi hissetmedim.

Ve o kalple seni sevdim...

3) BANA SENİ SEVİYORUM DEME EVLEN BENİMLE:

Erkek "Seviyorum" der, adam sevdiği kadının tuzlu kahvesini içer. Hayatta birçok kez haksızlığa uğrarız.  Lakin öldüreceğini sandığımız hiçbir acıda yılmayız... Herkesin bir hikâyesi vardı. Kimi dile getirmedi acıyan yanlarını. Oturup kâğıda döktü acılarını.  Kimi yalnızca sustu, içine ata ata doldu taştı... Yine de tek kelime edemedi. Hayat kimine sevebileceği nice kalpler sundu, kimse sevemedi. Elbet benim de dile getiremediğim acılarım var. Anlatmak istesem, anlatılmaz... Zaten bazı acılar dile getirilemez. Getirilmek istense de kelimeler yetmez... Dilinden seni seviyorum eksik olmayan insanlar zaten sevemez.  Aşk hissettirmektir, emektir, bunu kimse bilmez. Dil “seviyorum” dese de, her yürek sevemez.

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı