Müştak Baba İstanbul Yeniden Başkent Olacak - Tan, Serhat Ahmet

Müştak Baba İstanbul Yeniden Başkent Olacak

Serhat Ahmet Tan

Yayınevi: Şira

Yayın tarihi: 12/2010

ISBN: 9786054182206

Türkçe | 184 Sayfa |

Dünyanın en büyük kâhini oldu€una inanılan Nostradamus, açık ve net olan hemen hiçbir şey söylememi?tir. Kapalı ve anlaşılması güç olan Yüzyıllar isimli kehanet kitabından, geleceğe ilişkin bir şeyler çıkarmak için yüzlerce yıldır büyük bir uğraş veriliyor.

Bu, kendimizi ve değerlerimizi unutmu? olan bizler için de geçerli. Çünkü yakın zamana kadar, dünyanın belki de en büyük kâhininin ülkemizde ya?amış olduğundan haberdar bile değildik. Yani Müştak Baba’dan. Hem de Nostradamus gibi kapalı ve anla?ılmaz değil, çok net ifadelerle ve tarihler vererek kehanetlerde bulunmuş birinden.

Müştak Baba’nın duyulmasına sebep olan şey, Süleymaniye kütüphanesinde bulunan divanının 29. sayfasındaki şiirinin tek satırıdır. Yani Ankara’nın başkent olacağını bildiği satır. Bu büyük bir ilgi uyandırmıştır. Peki, geleceği okumakla ilgili büyük bir yeteneğe sahip olan bu kişi, divanının diğer satırlarında boş şeylerden mi bahsetmiştir? Tabii ki hayır... Müştak Baba’nın divanın her satırı kehanetlerle doludur ve en çarpıcılarından biri de İstanbul’un tekrar başkent olacağıyla ilgilidir. Peki, bu büyük olayın gerçekleşmesi için hangi büyük ve önemli olaylar bizleri bekliyor?...

İlgili Ürünler

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı