%21
Nakit Akışı Ölçüm Çeyreği - Kiyosaki, Robert T.

Nakit Akışı Ölçüm Çeyreği

Robert T. Kiyosaki

Yayınevi: Alfa

Yayın tarihi: 12/2006

ISBN: 9789752977907

Yazar : Sharon L. Lechter

Çevirmen : Dilek Şendil

Türkçe | 356 Sayfa | 13,5 x 21 cm.

Tür: İş Yönetimi

  • 35,55 TL
  • 45,00 TL

Nakit Akışı Ölçüm Çeyreği, kimilerinin neden daha az çalışıp daha çok kazandıklarına, daha az vergi ödediklerine, başkalarına göre kendilerini mali açıdan neden daha çok güvende hissettiklerine ışık tutuyor. İşin sırrı, 'Ölçüm Çeyreği'nin hangi diliminde çalışacağınızı ve zamanını bilmekte.

"Hiç merak ettiniz mi?
- Çalışan biri olmakla iş sahibi olmak arasındaki farkı...
- Bazı yatırımcılar daha az risk alarak daha çok para kazanırken, ötekilerin neden kâr bile edemediklerini...
- Çalışanların çoğunun bir işyerinden diğerine sürekli yer değiştirirken, bazılarının kendi iş imparatorluklarını kurmak üzere neden işlerinden ayrıldıklarını...
- Sanayi Çağında çoğu ebeveyn, çocuklarının doktor, muhasebeci ya da avukat olmasını isterken, Bilgi Çağında bu mesleklerin neden mali topa tutulduğunu...

Üniversitelerden mezun olan parlak öğrencilerinin birçoğunun öğrenimini yarıda bırakmış kimselerin, örneğin Microsoft'ta Bill Gates'in, Virgin Industries'de Richard Branson'ın, Dell Computers'da Michael Dell'in, CNN'de Ted Turner'ın yanında çalışmak istedikleri dikkatinizi çekti mi hiç? Okulu terk eden bu insanlar bugünün ultra zenginleri.

Bu kitap...
İş güvencesinin ötesine geçmeye ve kendi mali özgürlük dünyasını aramaya, yaşamlarında köklü profesyonel ve mali değişiklikler yapmaya, Sanayi Çağından Bilgi Çağına geçmeye hazır olanlar için yazılmıştır. Bu kitap yeni seçenekler, yeni yönler ve yepyeni bir mali gelecek belirlemenin püf noktalarını anlatır."

Robert T. Kiyosaki

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı