%25
Nasil Zengin Olamadim? Satış ve Pazarlama Anılarının Hata Kültürü ile Değerlendirilmesi - Okay, Hakan

Nasil Zengin Olamadim? Satış ve Pazarlama Anılarının Hata Kültürü ile Değerlendirilmesi

Hakan Okay

Yayınevi: Ceres Yayınları

Yayın tarihi: 06/2024

ISBN: 9786256425675

Karton Kapak | Türkçe | 408 Sayfa | 14.5 x 21 cm

Tür: İş Yönetimi

  • 240,00 TL

“Yazarın hataları analiz etme, yorumlama ve sonuçlara yansıtma anlayışı anlamına gelen hata kültürü gibi önemli akademik bir kavramı merkezine koyduğu eseri, alışılagelmiş başarı öykülerinden farklı bir noktada duruyor. Başarıya ulaşmada hata kültürünün rolünü kendi hayat hikayesi üzerinden mizahi bir dille ele alan Hakan Okay, çalışmasında özgün bir anlayış ve vizyon sunuyor. Bu kitap farklı anlatım tarzı ve içeriği ile hata ve başarı kavramlarına bakışınızı değiştirecek.”
Prof. Dr. Aypar Uslu, Marmara Üniversitesi, Öğretim Üyesi

“Bugüne kadar yayın dünyasına kazandırdığı kitaplarının yanı sıra, öğrencilerimiz için çok yararlı olan söyleşi ve konferanslarıyla da pazarlama dünyasına zenginlik kattığına inandığım değerli dostum Hakan Okay’ı oldukça çekici ve keyifle okunan yeni kitabı için kutluyor, nice yayınlar diliyorum.”
Prof. Dr. Serdar Pirtini, Marmara Üniversitesi, Öğretim Üyesi

“Hakan Okay bu eserinde iş hayatındaki başarı dolu deneyimlerini okurlarıyla içtenlikle paylaşıyor. Yazarın kendine özgü, esprili anlatımı kitaba akıcı bir üslup kazandırıyor. Nasıl Zengin Olamadım hem pazarlama alanında eğitim gören ve ileride bu alanda çalışmak isteyen öğrencilere, hem de pazarlama yöneticilerine yol gösterici nitelikte olacaktır. Sevgili dostumu içtenlikle tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.”
Yrd. Doç. Dr. Özlen Onurlu, Marmara Üniversitesi, Öğretim Üyesi

“Değerli dostum iyi ki zengin olamamış. Yoksa böyle keyifli bir anı kitabını okumaktan mahrum kalacaktık. Satış ve pazarlamayı anlatan bunca asık suratlı kitaptan sonra, Hakan Okay’ın üçüncü eseri, kitap rafları arasındaki bir vaha gibi...”
Dr. Selçuk Tuzcuoğlu, Bahçeşehir Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yrd.

“Hakan Okay pazarlama kariyerini büyük keyifle yaşayan bir yönetici; yeni kitabında sizlerle bu keyfi paylaşıyor. Hem öğretecek, hem de sizi gülümsetecek bu kitabı okumanızı hararetle tavsiye ederim.”
Erkut Yücaoğlu, TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı

“Bilgi ve deneyimlerin yazıya dökülmesi ile birikimler yeni nesillere aktarılır, toplumlar ilerler. Hakan Okay cesur bir girişimle, mesleği ile ilgili anılarını bizlerle vaka analizi tarzında, kolay anlaşılır ve samimi bir dille paylaşıyor. Bu paylaşımın satış ve pazarlama mesleğini seçen yeni kuşakların iş yaşamlarında önemli bir yol gösterici olacağına inanıyorum.”
Tuğrul Tekbulut, Logo Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015