%10
New Avengers : İntikamcılar Cilt 9 : Gizli İstila 2 - Bendis, Brian Michael

New Avengers : İntikamcılar Cilt 9 : Gizli İstila 2

Brian Michael Bendis

Yayınevi: Gerekli Şeyler

Yayın tarihi: 08/2013

ISBN: 9786055686871

Çevirmen : İlke Keskin

Türkçe | 128 Sayfa | 16 x 24 cm.

Tür: Çizgi Roman

  • 30,60 TL
  • 34,00 TL

Wolverine, Superman, Kick-Ass 2 filmlerinin arka arkaya vizyona gireceği bu dönemde New Avengers serisi de bütün hızıyla devam ediyor.

Kahramanlarımız arasında güven sorununun neredeyse bütün gurubu dağıtacağı bir ortamda, iplerin en çok gerildiği anda, Skrull istilası artık gözönüne çıkmıştır.

Bu ciltteki fasiküllerin her birinde, gizli istila öncesi ve istila sürerken, kahramanlarımızın başına gelen ayrı ayrı olaylar işleniyor. Kim Skrull kim değil, kimi değiştirmek istiyorlar, en çok kimden korkuyorlar, Neden Skrullar dünyayı bu kadar istiyor. Cevaplar New Avengers Cilt 8 Gizli istila 1'in içinde.

Sızman başarıyla tamamlandı. İstila başladı. Kaos burada.

Epik hikaye İç Savaş'tan beri, çizgi romanın en büyük hit serilerinden birisi haline gelmiş olan Gizli İstila'nın sayfalarında kıvılcımlar uçuşurken, New Avengers içindeki pek çok sır, gün yüzüne çıkıyor...

Bu kitap sizi bunların başladığı noktaya götürüyor! Gerçekten Kaptan Amerika, Avengers'a yeniden önderlik etmek için mi geri döndü? Skrulların, tutsak İlluminati'den öğrenebildikleri nelerdi? House of M'de, Spider-Woman ve Skrullar nasıl hayatta kaldılar? Ve Marvel Evreni'nin süper güçlü canileri, Skrull istilası New York Şehri'ni kırıp geçirdiğinde kimin tarafında olacak?

Marvel favorilerinizin yıldız kadrosunun oynadığı, hikayenin ardındaki hikaye Gizli İstila devam ediyor... Yazar Brian Michael Bendis (New Avengers, House of M, Halo:Uprising); çizerler Jim Cheung (Young Avengers) , Billy Tan (Uncanny X-Men) ve Michael Gaydos (Alias).

New Avengers için şu an mevcudu olmayanlar

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı