%10
Odyssey Danışılan Danışman Yolculuğu : Danışmanlık İşinizi Yapılandırma Büyütme ve Dönüştürme Yöntem - Butler, Imelda K.

Odyssey Danışılan Danışman Yolculuğu : Danışmanlık İşinizi Yapılandırma Büyütme ve Dönüştürme Yöntem

Imelda K. Butler

Yayınevi: İş Kavramları Yayınları

Yayın tarihi: 12/2016

ISBN: 9786058466616

Yazar : Shayne Tracy Hasan Tahsin Güngör

Çevirmen : Erhun Yücesoy

Karton Kapak | Türkçe |

Tür: İş Yönetimi

  • 108,00 TL

Bir danışman olarak müşterinize değer katarak fark yaratmak ve rekabet avantajı sağlamak istiyorsanız, Odyssey Danışılan Danışman Yolculuğu ilk tercih etmeniz gereken kaynak olmalıdır. Danışmanlığa bütünsel yaklaşımı ve aynı zamanda detaylara yer vermesi, kuramsal yaklaşımını birçok örnek ve vakalarla pratiğe dökmesi, sunduğu uygulanabilir süreç ve bu süreci kuvvetli araçlarla zenginleştirmesi, Danışılan Danışman yolculuğunuzun lokomotifi olarak hedeflediğiniz noktaya ulaşmanızda çok önemli katkı sağlayacaktır.
Dr. Çağlayan Bodur
Yönetici Ortak
Dale Carnegie Akademi

Odyssey Danışılan Danışman Yolculuğu,  profesyonel danışmanların müşterileri üzerinde daha büyük bir etki yaratabilmelerine yardımcı olacak, denenmiş ve etkisi kanıtlanmış bir yol haritası gibi.

Bill J. Bonnstetter
TTI Success Insights Eski Başkanı

2006’da İrlanda’ya yaptığım seyahat sayesinde, danışmanlık işini bu konunun en iyileri olan iki insandan öğrendim: John ve Imelda Butler. Öğrendiğim şeyler, müşterilere olan yaklaşımımı ve bunun karşılığında aldığım ödülü büyük ölçüde değiştirdi. Programda kazandığım herşey şimdi bu kitapta: bilgelik, amaç ve ilham konusunda bir altın madeni.
Ron Price
Price Associates & TTI Success Insights Çin

Bu kitap “Nasıl yapılır?” tarzı bir rehberden çok daha fazlası bence. Danışılan Danışman olmanın dört seviyesini, en üst seviyede bir danışman olmak için bakış açınızı nasıl dönüştürüp gelişiminizi nasıl sürekli kılabileceğinizi ve müşterinizin sizden beklediği derinlemesine bilgiyi nasıl sunabileceğinizi son derece bilgece bir yaklaşımla ve bütün detayına kadar aktarıyor.
Brent Patmos
CPHDA, Perpetual Development Inc. Kurucusu ve Başkanı

Odyssey Danışılan Danışman Yolculuğu, bir danışmanın kişisel ve mesleki olarak çıkabileceği ve üstün seviyede bir danışmanlık işi inşa edebileceği kuşkusuz en muhteşem yolculuk. Özetle, bu kitap çok işinize yarayacak.
Dave Bonnstetter 
CEO, TTI Success Insights International

Motor Kurye ile Teslim
Bu Ürünün Bulunduğu Şubelerimiz:
  • pandora.com.tr
  • Nişantaşı

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015