%10
Öğreten Sorularla Bulmacalı Edebiyat Soru Bankası - Dur, Sinan

Öğreten Sorularla Bulmacalı Edebiyat Soru Bankası

Sinan Dur

Yayınevi: Kendi Yayını - Sinan Dur

Yayın tarihi: 04/2016

ISBN: 9786050308426

Türkçe | 180 Sayfa | 19,5 x 27 cm

Tür: Sınav Hazırlık / YGS  |  Sınav Hazırlık / LYS

  • 9,00 TL
  • 10,00 TL

BULMACALARI ÇÖZMEYE BAŞLAMADAN ÖNCE…

Sevgili Gençler ve Değerli Arkadaşlarım,

Elinizdeki bu eser Milli Eğitim Bakanlığının yeni edebiyat programı ve ÖSYM sınav soruları dikkate alınarak hazırlanmış önemli bir çalışmadır. Bu çalışmanın sizlere son derece faydalı olacağını düşünüyoruz. Soruların test tipi sınavlardan farklı olarak bulmaca tarzında hazırlanmış olması eğitim ve öğretim hayatınıza bazı farklılıklar katabilir. Öncelikle seçenekli sorularda olduğu gibi cevaplar önünüze hazır bir şekilde sunulmuyor. Tam tersi olarak cevabı sizin bulmanız amaçlanıyor. Bu da sizleri düşünmeye, düşünürken de diğer bilgilerinizle bağ kurmaya ve karşılaştırma yapmaya sevk ediyor. Böylece kendi gayretinizle ulaştığınız bilgi hafızanızda daha kalıcı oluyor. Neticede başarıya bir adım daha yaklaşmış oluyorsunuz.

Genç Arkadaşlarım,

Bulmacaları çözerken bazı durumlara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle soruları okumaya başladığınızda cevabı biliyorum düşüncesiyle hemen cevaba yönelmeyin. Soruları sonuna kadar okuyun. Belki farklı ve daha geniş bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu bilgilerinizi yazılı sınavlara veya LYS sınavlarına hazırlanırken kaynak olarak da kullanabilirsiniz. Ayrıca cevaplarla ilgili olarak herhangi bir problem yaşadığınızda ya da düşüncelerinizi paylaşmak istediğinizde kitabımızın giriş sayfasında yer alan e-mail adreslerinden bana ulaşabilirsiniz. İnşallah en kısa sürede e-maillerinize cevap vermeye çalışacağım. Uzun süre cevap alamazsanız tekrar e-mail gönderin. E-mailiniz bana ulaşmamış olabilir. Son olarak kitabımızın giriş sayfasında adresi verilen web sitemizden kitapla ilgili her türlü gelişmeyi güncel olarak takip edebilirsiniz.

Sözlerimi burada sonlandırırken hepinizi şimdiden tebrik ediyorum. Başarılı olmanızı daha da önemlisi iyi bir insan olmanızı temenni ediyorum. Bu hayat sınavında ve gireceğiniz bütün sınavlarda başarılı olmanız dileğiyle. Allah’a emanet olun.

 Sinan DUR  4 Şubat 2016

Motor Kurye ile Teslim
Bu Ürünün Bulunduğu Şubelerimiz:
  • pandora.com.tr

İlgili Ürünler

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı