Okul Öncesi Dikkat Zeka ve Becerileri Geliştirme - Smith, Jodene Lynn

Okul Öncesi Dikkat Zeka ve Becerileri Geliştirme

Jodene Lynn Smith

Yayınevi: Platform

Yayın tarihi: 04/2017

ISBN: 9786053650645

Türkçe | 80 Sayfa | 19 x 27 cm

Tür: 0-6 Yaş Zeka Gelişimi

Bu kitap okul öncesi çocukların dikkat-zeka ve becerileri geliştirmesi amacı ile hazırlanmıştır.

Tüm çocuklara kendi hızında öğrenme, kavramları tanıtmak ve buna ek olarak, etkinlik becerilerini  geliştirmek için fırsatlar sağlar.

Kitapta:

                İzleme çocukların ince motor becerilerini geliştirmek için harika bir yoldur. İzleme üzerinde çalışmanın diğer araçları; tuz, kum veya kalın siyah kalem kullanarak dalgalı, düz ve kıvrımlı  çeşitli çizgiler çizmek ve çocukları bu satırları izlemek için teşvik etmek.

                Kesme faaliyetleri ince motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Çocukların  kesmeleri için bir kağıda şekiller ve çizgiler çizin. Bu çizgiler daha sonra kare, daire, oval veya üçgen gibi temel şekillerde olabilir. Onlarda kesme ile bir ilerleme gösterdiği takdirde kumaş, kağıt poşet, alüminyum folyo ve karton gibi farklı materyalleri kestirin.

                Nesneleri tamamlama, boyutu karşılaştırma, hataları ve gizli olan eşyaları bulma, eşleştirme aynı ve farklı olanları bulma. gelecek olanı tamamlama  gibi konulara yer verilmiş olup,

Kitap, çocukların dikkatle birlikte zeka ve becerileri geliştirici  yetenekler kazanmasını sağlama da  yararlı olacaktır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı