%10
Olağanüstü Yaşamlar için Olağandışı Kurallar - Lakhiani, Vishen

Olağanüstü Yaşamlar için Olağandışı Kurallar

Vishen Lakhiani

Yayınevi: Ganj

Yayın tarihi: 02/2017

ISBN: 9786055006563

Çevirmen : Tayfun Soylu

Türkçe | 328 Sayfa | 13.5 x 21 cm

Tür: Kişisel Gelişim

  • 34,20 TL
  • 38,00 TL

NEW YORK TIMES ve USA TODAY BESTSELLER
Mindvalley kurucusu Vishen Lakhiani’den, yaşamınızı yeniden şekillendirmek ve
kendi kurallarınızla başarıya ulaşmak için
10 alışılmadık kural

KULLANIM TARİHİ GEÇMİŞ KÜLTÜREL KURALLARI UNUTUN
Bildiğiniz her şeyi sorgulayıp sizi alıkoyan parçaları çöpe atsanız ne olurdu? Olağanüstü Yaşamlar için Olağandışı Kurallar sayesinde bunu yapabilirsiniz.
Çağımızın en yaratıcı insanları gibi düşünmeyi, sorgulamayı, meydan okumayı ve sevgi, eğitim, spritüellik, çalışma yaşamı, mutluluk konusunda yepyeni kurallar yaratmayı öğreneceksiniz. Olağanüstü Yaşamlar için Olağandışı Kurallar çalışma yaşamımızdan sevgi ve şifalanmaya kadar her şeyin anlamını değiştirebileceğiniz ve başarıya ulaşırken KENDİ kurallarınıza göre oynayabileceğiniz şekilde zihninizi yeniden programlamayı içeriyor.
YALNIZCA BİR KİTAP DEĞİL, BİR MANİFESTO
Nereden başlıyor olursanız olun, kendinize gerçek anlamda olağanüstü bir yaşam yaratıp evrene bir çentik atabilirsiniz. Bu kitapta gerçekliği bükmeyi, saçma kuralları sorgulamayı, kültürel dogmaları alaşağı etmeyi, maceranızı sonuna kadar yaşamayı, bilinç mühendisliğini, mutluluk içinde yaşamayı ve insanlığı bir adım ileriye taşımayı öğreneceksiniz. Sınırlarınızı sorgulayacak ve aslında hiçbir sınırınızın olmadığını fark edeceksiniz. Etrafınızdaki dünya ve sizin bu dünyadaki yerinize dair algılarınız değişime uğrayacak ve bu sayede kendinizi mutluluk, amaç, tatmin ve sevgiyle dolu, yepyeni ve her anlamda olağanüstü bir yerde bulacaksınız.

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı