Ömür Boyu Mutluluk - Güzel, Ragıp

Ömür Boyu Mutluluk

Ragıp Güzel

Yayınevi: Çelik

Yayın tarihi: 01/2011

ISBN: 9786055822651

Türkçe | 317 Sayfa | 15 x 21,5 cm.

Tür: Din / İslamiyet

Niçin ömür boyu mutluluk?

Bir kitap fuarında "Evliliği Canlı Tutmanın Sırları" adlı kitabımı bana imzalamam için getiren yeni evli bir gelin hanım için imzadan önce bir duamı yazıyordum.

"Hanım kardeşime ömür boyu mutluluklar dilerim" yazarak imzalamıştım. Yanımda dikilen bu hanımcık, kitabı kendisine takdim ederken, merhamet duygularımı altüst eden bir söz söyledi.
 -Bu yazdığınıza çok ihtiyacım var.

Yeni evli olduğu belliydi. Daha yaşı bile belki yirmiye gelmemişti.
 Her insanın mutluluğa ihtiyacı vardır. Her kadın ve erkek yuvasında mutlu olmak ister. Bu gayet tabidir.

On gün süren fuar müddetince bilhassa hanımların en fazla ilgi gösterdikleri kitapların başında aile konusu geliyordu. Standa gelen hanımların büyük bir çoğunluğu "Aileyi Canlı Tutmanın Sırları" veya "Aile Huzuru" yahut da "Mutluluk Yolları" adlı eserlerime ilgi göstermekteydiler.

Dua ve Zikir kitaplarına rağbet edenlerin birçokları da hep huzur ve saadet duaları istemekteydiler.

Yurt dışında ta Amerika'ya kadar birçok ülkelerden telefonlar aldığım gibi, Türkiye'mizde de arayanlar hatta ziyaretime gelip aile problemleri hakkında fikir danışanlar beni bu konuda daha geniş ve kapsamlı bir eser yazmaya şevketti.Evlilik öncesinde bilhassa genç kızlarımızın evliliğe hazırlıklarında fikir danışmaları ve iyi bir yuva için bilgi edinmeleri iftihar verici bir davranıştır. Kızlarımıza, genç delikanlılarımıza ve aile hayatında mutlu olmak isteyen çiftlerimize faydalı olmak niyetiyle bu eseri meydana getirmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Bütün okurlarımıza ömür boyu mutluluk, sağlık ve afiyet dileklerimi sunar, kazançlarına bereketler, yuvalarına da saadetler niyaz ederim.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2018 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı