%26
Perakendeyi Yeniden Tanımlamak - Kotler, Philip

Perakendeyi Yeniden Tanımlamak

Philip Kotler

Yayınevi: Optimist

Yayın tarihi: 05/2024

ISBN: 9786254344312

Yazar : Giuseppe Stigliano

Çevirmen : Utku Umut Bulsun

Karton Kapak | Türkçe | 368 Sayfa | 14 x 21 cm

Tür: İş Yönetimi

  • 240,50 TL

"Değişen tüketici beklentilerinin, teknolojik gelişmelerin ve yasal düzenlemelerin getirdiği zorluklarla dolu, karmaşık moda ve lüks perakende alanında, Giuseppe ve Philip'in kitabı perakendeciler için seyir pusulası görevi görüyor. Önerdikleri 10 kararlı ilke, sürekli değişen tüketici davranışı, teknoloji, rekabet ve toplumsal etkiler manzarasında aydınlatıcı bir rehberlik sunuyor. Bu kitap sadece gelişmekle ilgili değil; perakendenin geleceğini şekillendirmek için uyum sağlamakla da ilgili."
Andrea Baldo, Ganni CEO’su

Eski gayrimenkul deyişi olan "konum, konum, konum" uzun zamandır perakende dünyasına uygulanmış olsa da, pazar hızlı ve çalkantılı dönüşümler geçirdikçe etkisi azalıyor. Bu değişiklikler, jeopolitik değişimler, bozulan pazar dinamikleri, artan rekabet baskıları, kanal parçalanması ve öngörülemeyen tüketici davranışlarından kaynaklanıyor. Bu, büyük, yerleşik oyuncuların son zamanlardaki başarısızlıklarıyla daha da belirgin hale geldi.

Perakendeyi Yeniden Tanımlamak kitabında ünlü uluslararası pazarlamacılar Profesör Philip Kotler ve Dr. Giuseppe Stigliano, perakende ve tüketici markası pazarlamasının yeni yüzü hakkında uygulamalı bir tartışma sunuyor. Kitapta, kuruluşunuzun operasyonlarını, süreçlerini ve stratejisini tüm değer zinciriyle daha iyi uyum sağlayacak ve sürdürülebilirlik, çeşitlilik, kapsayıcılık, çalışan politikaları ve daha fazlasını vurgulayacak şekilde yeniden tanımlamak için hem gerekli zihniyeti hem de eyleme geçirilebilir stratejileri keşfedeceksiniz.

Dr. PHILIP KOTLER, Kellogg School of Management'ta Pazarlama Fahri Profesörüdür ve SC Johnson&Son Uluslararası Pazarlama Profesörlüğünü yürütmüştür. Wall Street Journal, onu en etkili altı iş düşünüründen biri olarak gösteriyor.
Dr. GIUSEPPE STIGLIANO, pazarlama ve iletişim hizmetlerinde 20 yıllık uluslararası deneyime sahip bir girişimci ve yöneticidir. Spring Studios'ta Global CEO olarak görev yapmaktadır ve prestijli üniversitelerde ve işletme okullarında Pazarlama Yardımcı Profesörüdür.

Motor Kurye ile Teslim
Bu Ürünün Bulunduğu Şubelerimiz:
  • pandora.com.tr
  • Nişantaşı

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015