%25
Pisagor Tepkisi - Balcıgil, Osman

Pisagor Tepkisi

Osman Balcıgil

Yayınevi: Destek

Yayın tarihi: 03/2014

ISBN: 9786054994342

Türkçe | 344 Sayfa | 13,5 x 19,5 cm.

Tür: Macera

  • 21,00 TL
  • 28,00 TL

İki Papaz ve Bir Kızın İnsanlık Onuru İçin Giriştikleri Büyük Mücadele

LENA, 24 yaşında.
Gezi Direnişinin ilk sabahında, başına isabet eden gaz bombası kapsülüyle yaralandı . Belirsiz bir süre için uyutulmasına karar verildi. Büyük bir ihtimalle yaşamayacak.

ANASTAS, 28 yaşında.
 Lenanın ağabeyi. İlahiyat eğitimi gördü. Akademisyen ve papaz. Kardeşinin ölmeye yatması üzerine, dünyanın "insanlık halleri"ne, en iyi bildiği açıdan büyük bir taarruz başlattı.

ELİF, 25 yaşında.
 Lena ile Gezi Direnişinde tanıştı. Başından vurulan genç kızı hastaneye götürdü. Anastasla Taksim Hastanesinde karşılaştı ve onunla birlikte hayatını ortaya koyacağı bir mücadeleye girişti.

VİKTOR, 28 yaşında.
"Bogomilci"nin önde gideni. Anastasın okul arkadaşı, papaz ve bir Ortodoks kilise müziği uzmanı. Gezi Direnişi başladığında Sofyada idi. Lenanın başına gelenleri duyunca çok kızdı. Pisagor Cemiyetinin ona yüklediği büyük sorumluluğu yerine getirmeye karar verdi. Anastasın başlattığı savaşta, onunla yan yana, delikanlıca, ölümüne dövüştü.

 Pisagor Cemiyetinin üyesi iki papaz ve bir kızın Taksimde başlayıp Fener Patrikanesinde devam eden, Athos Yarımadasına, Sofyaya, Londraya ulaşan büyük eylemleri, Müslümanlık vurgusuyla iktidar olan Türk Hükümetini ve dünyanın her yerindeki bağnaz Hıristiyanları çok kızdıracak.
Pavlus, Apollonius, Pisagor gibi dünyanın en ünlü din ve felsefe adamlarının adlarının sıkça geçeceği, Hazreti İsanın "sahte peygamber" olup olmadığının tartışılacağı, Gezi Direnişinin soluk soluğa mücadelesiyle içiçe, muhteşem bir serüven!

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı