%10
Powerless - Roberts, Lauren

Powerless

Lauren Roberts

Yayınevi: Beta Byou

Yayın tarihi: 04/2024

ISBN: 9786254237386

Çevirmen : Deniz Başkaya

Karton Kapak | Türkçe | 500 Sayfa | 14 x 21 cm

Tür: 11-14 Yaş Okuma Kitapları

  • 355,50 TL

New York Times Çok Satanlar listesinden!
Paedyn, Prens’in hayatı boyunca avladığı şeyin ta kendisi…
Prens ise Paedyn’in hayatını rol yaparak geçirdiği gerçekliğin ta kendisi…
Ilya Krallığı sadece sıradışı ve güçlü olan Seçkinlere ait. Seçkinlerin sahip oldukları güçler, onlara onlarca yıl önce yaşanmış Veba tarafından bahşedildi. Fakat herkes iyileşecek ve Veba’nın ödüllerinin tadını çıkarak kadar şanslı değildi. Sıradan doğanlar ise isimlerini hak edecek kadar… sıradanlar. Ve Kral, Elit topluluğunu korumak için tüm Sıradanları sürgün etmeye karar verdiğinde, bir yeteneğinizin olmaması aniden bir suç haline geldi. Şimdi Paedyn Gray bir kader suçlusu ve zorunlu olarak bir hırsız.
Bir Sıradan olarak hayatta kalmak kolay değil ve Paedyn bunu herkesten daha iyi biliyor. Küçük bir çocuk olduğu günlerden bu yana babası tarafından eğitilmiş olan genç kız, şimdi kalabalık şehirde bir Psişik rolü yaparak hayatta kalmak ve başını belaya sokmamak için Seçkinlerden biriymiş gibi davranmak zorunda. Bunu başarmak ise o kadar kolay değil.
Paeydn şans eseri Ilya prensinin hayatını kurtardığında kendisini Arınma Sınavlarında buldu. Burası, Seçkinlerin güçlerini sergilediği acımasız bir arena. Bu arena ve rakipleri karşısında sağ kalsa bile, âşık olduğu adam onun sırrını keşfederse onu öldürebilir… Tamamen sıradan.  Bu genç yetişkin fantezi dünyasında, krallıklarının acımasız yasaları onları birbirlerine düşürmeye çalışırken güçlü bir prens ve sıradan bir kız arasındaki yasak bir aşkın hikâyesini takip edeceksiniz.
Tüm dünyada fırtına gibi esen, destansı ve tutku dolu fantastik üçlemenin bu ilk kitabı, ayaklarınızı yerden kesecek.

Powerless için şu an satın alabilecekleriniz

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015