Pozitif Aşk Okulu : Zor Bir Erkekle Başetmenin Yolları - Aydın, Yelda

Pozitif Aşk Okulu : Zor Bir Erkekle Başetmenin Yolları

Yelda Aydın

Yayınevi: Akis Kitap

Yayın tarihi: 06/2005

ISBN: 9789756174241

Türkçe | 106 Sayfa |

Tür: Kadın-Erkek

Yıllarca hayatınızı paylaşacak, arkadaş, dost ve eş olacak bir insan aradınız... Belki buldunuz, belki bulamadınız... Belki bu anlamda mutluluğu yakalayanlar bekli de bulamayanlar var... Ama hiç oturup düşündünüz mü? 'Öfkelerinize' kaygılarınıza, korkularınıza, sevinçlerinize, kederlerinize kulak veren bir erkeğe rastlayabildiniz mi?

Sizin bütün duygusal görüntülerinize, gerçek anlamda sizin pencerenizden bakabilecek bir insan? Kadının özverili oluşuna karşı erkek zor ve katı, acımasız ise: kadın duygusal birlikteliğini nasıl sürdürecektir? Bir ömür boyu ev işlerine ve çocuk bakımına kendini veren kadın, duygusal ve mantıksal yönüyle eşitliği nasıl yakalayacaktır?

Evin temeli erkekse; her erkek bu riskin ağırlığından tam anlamıyla memnun mudur? Evin yönetimini taşıyacak kadar gerekli donanım ve bilgiye sahip midir? Böyle bir donanıma sahip değilse, kadın onun 'zor yönlerine' nasıl katlanır?

Evli veya değilseniz... Ama yaşamınızla hayal ettikleriniz aynı formata uymuyorsa... Bir de karşılaştığınız insan, farklı duygusal görüntülere sahipse; çöküntüye; hazır olmadan önce 'zor erkeği tanıyın' diyorum.

Tanıyın ki onu nasıl bir aşk erkeğine dönüştürebileceğinizi bilin... Unutmayın, her erkek bir Mecnun adayıdır...

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı