%10
Pozitif Etki : İş ve Sosyal Hayatta Kazanmanın Rehberi - Elibol, Gonca

Pozitif Etki : İş ve Sosyal Hayatta Kazanmanın Rehberi

Gonca Elibol

Yayınevi: Zeus Kitabevi

Yayın tarihi: 06/2022

ISBN: 9786057021007

Türkçe |

Tür: İş Yönetimi

  • 63,00 TL

 Çalışma hayatımız ve sosyal yaşantımızda çevremizdeki insanlarla iyi ilişkiler kurmak, saygı duyulmak, değer görmek, iyi anılmak herkesin büyük arzusudur. Bunun için iletişim halinde olduğumuz insanlara karşı dikkat etmemiz gereken davranış kuralları vardır. İnsan bulunduğu her alanda davranışlarıyla bir bütündür. Bazen farkında olmadan yapılan olumsuz davranışlar, domino taşı etkisiyle büyük sorunlara dönüşebilmektedir. Bunları engellenmenin yolu kitapta anlatılan bilgilerden geçmektedir. Çevrenizde pozitif etki bırakmak için bu kitap sizin rehberiniz olacaktır.
Dijital dönüşüm hayatımızın her alanını yeniden yapılandırıyor ve bu değişimler iş hayatında rekabeti arttırıyor. İş hayatının mücadeleci ortamında farklı olabilmek önem taşıyor. Diğer taraftan 21.yüzyılın getirdiği yenilikler hayatımızı kolaylaştırırken bir yandan insani değerlerin unutulmasına neden oluyor. Yozlaşan, bencilleşen ve yalnızlaşan bir topluma dönüşmek an meselesi bunun için insani değerlere sahip çıkmak gerekiyor. Bu kitapta değerlere sahip çıkmanın önemi ve sağladığı faydalar araştırmalar bilimsel çerçevede açıklanmıştır.
Kitapta; protokol kuralları, etkili iletişim teknikleri, profesyonel iş yaşamı gereklilikleri, nezaket, sosyal medya kullanımı, dijital iletişim, kuşak farkları, mülakat teknikleri, gençlerde özgüven oluşturma, verimli ders çalışma, zaman yönetimi, problem çözme, motivasyon, stres yönetimi, ast- üst ilişkileri, etkili liderlik, topluluk önünde konuşma, iyi bir insan olmanın önemi gibi pek çok konuda kıymetli bilgiler bulacaksınız. Her yaş grubuna hitap eden bu eseri aile boyu keyifle okuyacaksınız.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı