Prensleri Kurtaran Cesur Prenses - Souza, Claudia

Prensleri Kurtaran Cesur Prenses

Claudia Souza

Yayınevi: Yapı Kredi

Yayın tarihi: 03/2015

ISBN: 9789750831270

Çevirmen : Filiz Özdem

Türkçe | 32 Sayfa | 14 x 21,5 cm

Tür: 7-10 Yaş Okuma Kitapları

Aslanım Prenses!
Aslan, kaplan, koç olmayı sadece erkekler hak etmez ya!
Claudia Souza’nın cesur prensesine ne demeli?

Masallarda hep cesur prensler zor durumdaki prensesleri kurtarır. Prensesler de olsa olsa kurbağaları öper, böylece onlar da yakışıklı birer prense dönüşür!
Ama bu masal başka!  Claudia Souza’nın modern cesur prensesi cadılara, devlere kafa tutar...

TADIMLIK
“Ama bu prensin başına gelen kadar tehlikelisini hiç görmemişmiş. İhtiyar bir cadı tarafından ele geçirilen zavallıcık bir mücevher kutusunun içine hapsedilmiş. Mücevher kutusu cadının sehpasının üstünde duruyormuş, etrafı zehirli yılanlarla çevriliymiş. Cadının odası kanatlı aslanlarla, şatosunun etrafı da ejderlerle çevriliymiş. Ayrıca cadının ülkesinin etrafı da, korkunç bir canavar ordusuyla çevriliymiş. Prensi kurtarmak imkânsızmış. Bütün bu güçlüklere rağmen prenses onu kurtarmaya kalkışmış. Ne de olsa, pazar panayırında bir Çingene kadının sihirli küresinde prensin üzgün yüzünü görüp ona delicesine âşık olmuşmuş.”

Claudia Souza psikolog ve çocuklarla ilgili çeşitli araştırmalar yapmakta. Dergilerde ve gazetelerde pek çok yazısı çıkan, yazmaya ve kelimelere tutkuyla bağlı olan Souza, çocuklar için yazma cesaretini ancak olgunluk yaşlarında buldu. Brezilya’da doğan Souza İtalya’da yaşamakta.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı