%30
Rob ile Çiziyorum 2 Muhteşem Hayvanlar - Biddulph, Rob

Rob ile Çiziyorum 2 Muhteşem Hayvanlar

Rob Biddulph

Yayınevi: Kronik

Yayın tarihi: 04/2024

ISBN: 9786256774674

Çevirmen : Esra Kökkılıç

Karton Kapak | Türkçe | 64 Sayfa | 21 x 29,7 cm

Tür: 0-6 Yaş Zeka Gelişimi

  • 136,50 TL

Rob Biddulph’un 3 kitaplık Rob ile Çiziyorum serisi, Esra Kökkılıç çevirisiyle küçük sanatçılarla buluşuyor.

Kronik Çocuk, rengarenk bir seriyle yola devam ediyor: Rob ile Çiziyorum. Pandemiyle birlikte Youtube’da yayınladığı videolarla çocukların ve ebeveynlerin evde eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan Rob Biddulph kısa sürede fenomen oldu. Herkesin çizim yapabileceğine inanan Biddulp, oldukça basit ve anlaşılır yönlendirmelerle seni içindeki sanatçıyı keşfetmeye çağırıyor!

Serinin ikinci kitabı Muhteşem Hayvanlar’da daha önce hiç görmediğin, hatta belki adını bile duymadığın egzotik hayvanlarla keyifli bir macera seni bekliyor. Hayvanlar âlemindeki bu yolculukta farklı kıtalara yolculuk edecek, birbirinden ilginç türleri tanıyacak, Rob Biddulph’un rehberliğiyle içindeki sanatçıyı ortaya çıkaracaksın. Üstelik çeşit çeşit oyunlarla keyifli zamanlar geçireceksin.

Muhteşem Hayvanlar’ın macera ve eğlence dolu dünyasına hazır mısın? 


Müfredat temaları:
KİŞİSEL GELİŞİM, HAYVANLAR ÂLEMİ, KEŞİF, VAHŞİ DOĞA, SANAT

Arka Kapak

Kronik Çocuk’un Rob ile Çiziyorum serisi Muhteşem Hayvanlar’la devam ediyor!

2020 yılında YouTube kanalındaki videolarıyla fenomen hâline gelen Rob Biddulph, kolay alıştırmalar ve anlaşılır yönlendirmelerle büyük küçük herkesin çizim yapmasına yardımcı oluyor. Eğitimler almanıza, doğuştan yetenekli olmanıza gerek yok! Yalnızca bir kaleme, silgiye, kalemtıraşa ve bolca renge ihtiyacınız var.

Ödüllü yazar ve çizer Rob Biddulph, Muhteşem Hayvanlar’da bu kez rotamızı vahşi dünyalara ve farklı türlerin yaşadığı heyecan dolu hayvanlar âlemine çeviriyor. Bu yolculukta bize kimler eşlik ediyor dersin? Orangutanlar, tukanlar, dev kalamarlar, kangurular, örümcekler, şeker planörler ve daha niceleri!

Muhteşem Hayvanlar’da hem gizli yeteneklerinizi keşfedecek hem de birbirinden farklı diyarlara yolculuk yapacaksınız. Hadi iş başına!

 


 

Motor Kurye ile Teslim
Bu Ürünün Bulunduğu Şubelerimiz:
  • pandora.com.tr
  • Nişantaşı

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015