%25
Sadece Neşe : Mutluluğun Sırrı - Miralles, Francesc

Sadece Neşe : Mutluluğun Sırrı

Francesc Miralles

Yayınevi: Pena

Yayın tarihi: 10/2018

ISBN: 9786059441964

Yazar : Alex Rovira

Çevirmen : Fatmagül Ezici

Türkçe | 288 Sayfa | 14 x 18 cm

Tür: Kişisel Gelişim

  • 26,25 TL

IKIGAI’nin yazarlarından
FRANCESC MIRALLES
Àlex Rovira

Mutluluğun sırrı
SADECE NEŞE
En temel duygularımızdan biri ‘Neşe’dir. Neşe sayesinde kendimizi iyi hissederiz. Hepimiz içimizde ondan biraz barındırırız ancak bazen bu duygumuz uykuya yatar. Oysa o kadar göz önündedir ki görmeyiz çünkü bariz bir şekilde üstü örtülüdür. Endişe, keder ya da gereksiz istekler; zihin ve zihnin içindeki tedirginlikler; ego ve korkular, saplantılar ve saçmalıklar yüzünden üstü örtülüdür.
Bu kitapla bu örtüyü kaldırmaya var mısın?

YAZAR HAKKINDA
Francesc Miralles
Tüm dünyada çok satan İkigai kitabının ortak yazarlarından biridir. Aynı zamanda ünlü düşünürlerinden sözlerinden ve felsefelerinden yola çıkarak hayatla nasıl baş edilebileceğini gösteren Her Güne Bir Nietzsche, Her Güne Bir Kafka, Her Güne Bir Platon ve Her Güne Bir Shakespeare kitaplarını Allan Percy mahlasıyla yazmıştır. Barselona doğumlu yazarın yirmiden fazla kitabı vardır. Kitapları dünyada birçok dile çevrilmiştir.
Àlex Rovira 
Barselona doğumlu yazar aynı zamanda ekonomist, uluslararası konuşmacı ve danışmandır. Kitapları yaklaşık sekiz milyon satmış ve birçok dile çevrilmiştir. Bazı kitapları İspanya’da en çok satan kitaplar listesinde bir numarada yer almıştır. Liderlik Psikolojisi alanında dünyanın en büyük uzmanlarından biridir.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı