%25
Sağlık Olsun : Maksat İyilik Yayılsın - Taslak, Uğur

Sağlık Olsun : Maksat İyilik Yayılsın

Uğur Taslak

Yayınevi: Ceres Yayınları

Yayın tarihi: 07/2022

ISBN: 9786258424461

Türkçe | 152 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Kişisel Gelişim

  • 36,75 TL

İYİ YAŞAM TAVSİYELERİ
İş insanı Uğur Taslak’ın, “maksat iyilik olsun” diye çıktığı yolda kendi farkındalığını yarattığı ve pandemi sürecinin öğrettiği ‘her şeyin başı sağlık’ bilinciyle kaleme aldığı “SAĞLIK OLSUN” okuyucuya bir kitaptan öte, yaşanmışlıklardan damıtılmış bir deneyim sunuyor.
Yaşadığı farkındalıkla hayatında birçok şeyi olumlu anlamda değiştiren, insanın isterse başaramayacağı hiçbir şey olmadığını yaşayarak öğrenen iş insanı ve yazar Uğur Taslak; dileyen herkesin hayatına dokunabilmek, motive etmek, ilham vermek, daha da önemlisi iyiliği yayabilmek için tüm hayat tecrübelerini “SAĞLIK OLSUN”da sizlerle buluşturuyor.
Uğur Taslak “HAYAT BİR TERCİHTİR” diyerek ve en önemlisi işin uzmanlarına da danışarak olumsuz giden her şeyin yerine; doğru beslenmeyi, doğru spor yapmayı, doğru çalışmayı ve doğru hayat düzenini, sade ama kaliteli yaşam şeklini koyuyor.

Sağlıklı bir yaşam mı? Evet!
Doğru beslenmek mi? Evet!
Sigarayı bırakmak mı? Evet! 
Fit bir vücut mu? Evet!
Kaliteli yaşamak mı? Evet! 
Daha iyi bir uyku düzeni mi? Evet! 
Daha verimli bir çalışma hayatı mı? Evet! 

Taslak, “Ben bunların hepsini yaptım, oldu. Siz de yapabilirsiniz” diyor ve bu eşsiz deneyimi açık yüreklilikle bizlerle paylaşıyor. Bu sayede “sağlıklı ve mutlu yaşam yolunda” dokunabildiği herkese maya olmayı amaçlıyor.
İş yaşamında “İYİLİK” kavramının çok önemli olduğunu vurgulayan yazar, iyiliği kıymetli bir iş yapma şekli olarak anlatıyor ve kitabındaki söylemlerini bu kavram üzerinden kurguluyor.
Kısacası siz değerli okur, bu kitapta “anlatan” değil, “yapan” bir yazarla tanışacak ve onun yol arkadaşlığında hayatınıza pozitif katkı sağlayacak bir yolculuğa çıkacaksınız.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı