Sağlık Sistemlerinde Sağlık Yönetimi - Atalan, Abdulkadir

Sağlık Sistemlerinde Sağlık Yönetimi

Abdulkadir Atalan

Yayınevi: Gece Kitaplığı

Yayın tarihi: 08/2021

ISBN: 9786257478021

Türkçe | 212 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Tıp-Sağlık

 Sağlık alanında yapılan her araştırma takdirle karşılanmalıdır.

Hedeflere ulaşmak için önümüze çıkan engelleri detaylı bir şekilde tanımamız gerekmektedir. Hayatta, problemler için geliştirilen çözüm yolları sürekli olarak çözüme engel olan durumlara göre değişir. Tek bir çözüm yolu olmamalıdır. Bu kitapta sağlık sistemlerine genel ve farklı bir bakış açısı ile ele alınıp, sağlık sistemlerinde oluşan sorunları tanımak ve sorunlara göre çözüm üretmek için farklı uygulamalar ve yaklaşımlar anlatılmıştır.

Dinamik ve karmaşık yapıya sahip olan sağlık sistemlerinde yüksek kaliteyi yakalamak çok kolay değildir. Bu sebeple sağlık sistemlerinin yönetiminde her bir problem kendine özgü olmakla beraber çözümü de kendine özgün olmalıdır. Sağlık alanında meydana gelen problemlere özgü çözüm yolları bu kitapta ele alınmıştır.

Tüketilen ürünler için kullanılan yöntemlerin ve yaklaşımların insanlığın birinci temel ihtiyacı olan sağlık hizmetinin kalitesi için neden uygulanmasın? Bu yöntemlerin ve yaklaşımların sağlık alanında uygulanması gerektiğine dair en somut örneği bu kitap ile gösterilmiştir.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı