%10
Salgın İstanbul - Kolektif

Salgın İstanbul

Kolektif

Yayınevi: Dark İstanbul

Yayın tarihi: 12/2021

ISBN: 9786057427731

Türkçe | 360 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Fantastik

  • 54,00 TL

 Geleceğe Mesajımız var!
Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve inanılmaz bir hızla dünyaya yayılan Korona virüsü hakkında bu kitap baskıya hazırlanırken dahi çok çeşitli komplo teorileri üretilmeye devam ediliyor. Henüz çıkış nedeni hiçbir resmi makamca onaylanmayan, tedavi süreci bile hâlâ klinik deney aşamasında olan ve Covid-19 Pandemisi olarak literatüre geçen küresel salgın henüz önlenememişken, Dark İstanbul yazarları yakın ve uzak gelecek öngörülerini kurgulayarak Salgın İstanbul Antoloji ’sinde topladılar.

Elbette ki bu teoriler tamamen edebiyatçıların geniş hayal gücü eseri olsa da geçmiş zamanlarda benzer kurguların gerçekleştiğini, medeniyetlerin kesintiye uğradığını, tarihi bulgulardan gören bir toplum olarak “ya bu sefer de olursa?” kaygısı taşımıyor değiliz. 2019 yılında patlak veren COVID-19 isimli virüsün akıl almaz bir hızla dünyanın tamamına yayılması sonrasında, ardı ardına üretilen komplo teorileri arasında gerçekleşmekte olanlara belki de çok yakınız. Bunun için hazırladığımız olası felaket teorilerini görselleştiren videomuzu aşağıdaki QR Code’u okutarak izleyebilirsiniz. Ayrıca her öykü başlarken yazarlarımızın mesajları da dijital video olarak kayıt edildi. Onları da QR Code’ları okutarak izleyebilirsiniz. Zira kitaplar belki yok olur endişesiyle bu dijital dokümanları uzay boşluğuna tutturmaya karar verdik.

Eğer bu kitabı kitapçılardan satın aldıysanız, henüz sağlıklısınız demektir. Eğer iş işten geçtikten sonra bu kitabı bir yerlerde gördüyseniz, lütfen hangi yazarımızın teorisi doğru çıktıysa onun sayfasını işaretleyiniz. Bunların hiçbiri olmadı ve yalnızca uzay boşluğuna tutturulmuş videolarımıza eriştiyseniz, size sadece şunu söylemek istiyoruz: “İnsanlar cehennemlerini kendileri yarattılar.” (Salgın İstanbul Yazarları)

YAZARLAR ve ÖYKÜLER
Ezo Evrim Harsa- GU¨NDU¨ZDU¨S¸U¨ As¸kın Güngör-ZAMAN BOZAN Erbugˆ Kaya-KEMANCI KADIN
Fatih Yürür-OLMAM GEREKEN YERDEYİM As¸kın Zengin Akkus¸-MUTASYON Banu Akelogˆlu-GORGO VİRU¨SÜ
Fatih Danacı-ZAMAN PİLOTU O¨mer U¨nal-O¨RU¨MCEGˆİN GO¨LGESİ Serhat Filiz-KESKİN NİS¸ANCI/BENİ SAKIN UNUTMA KIZIM Sadık Yemni-NEHİR’İN DO¨NU¨S¸U¨ Dagˆhan Ku¨legec¸-SALGIN GU¨NLU¨KLERİ

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı