%26
Scaling Up - Harnish, Verne

Scaling Up

Verne Harnish

Yayınevi: Optimist

Yayın tarihi: 06/2022

ISBN: 9786254340918

Çevirmen : Büşra Gündoğdu Düzgün

Karton Kapak | Türkçe | 256 Sayfa | 18,1 x 23,5 cm

Tür: İş Yönetimi

  • 296,00 TL

Az Sayıda Şirket Nasıl Başarıyor… Geri Kalanlar Neden Başaramıyor?
Verne Harnish
“… Bu metodoloji, kişisel ve şirketiniz için büyümenin gerçek temelidir. Verne, geleceğe hazır olduğunu kanıtlayacak çok iyi bir kılavuz çizdi. Hemen uygulanabilecek bir yaklaşım için girişimciye başlangıç noktaları sunuyor. Onları kısaca nasıl tanımlayacağını ve bizleri tetikleyeceğini çok iyi biliyor.”
Ned N. Pamuk – Co-founder, ScaleUp Company

Verne Harnish’in çok satan kitabı Mastering the Rockefeller Habits’in ilk yayınlanmasından bu yana on yıldan fazla zaman geçti. Scaling Up (Rockefeller Habits 2.0), sektöre hakim bir iş kurmak için pratik araç ve teknikleri detaylandıran bu iş klasiğinin ilk büyük revizyonudur. Bu kitap, ön saflardaki çalışanlardan üst düzey yöneticilere kadar herkesin firmanın büyümesine katkıda bulunmak için uyum içinde olabilmesi adına yazılmıştır.
Scaling Up, her şirketin doğru yapması gereken dört ana karar alanına odaklanır: İnsanlar, Strateji, Uygulama ve Nakit. Kitap, dünya çapında 40.000’den fazla firmanın başarılı bir şekilde (10 milyon dolar, 100 milyon dolar, 1 milyar dolar ve daha fazla büyümeye ulaşmanın keyfine varırken) büyümek için kullandığı güncellenmiş Tek Sayfalık Stratejik Plan ve The Rockefeller Alışkanlıkları Kontrol ListesiTM dahil olmak üzere birçok yeni tek sayfalık araç içermektedir.
Birçok büyümekte olan şirketin girişim yatırımcısı olan Verne Harnish, dünyaca ünlü Entrepreneurs’ Organisation’ın (EO) kurucusu; EO’nun MIT’de düzenlenen üst düzey yönetici programının kurucusu; ayrıca küresel yönetici eğitimi, koçluk ve teknoloji firması olan Scaling Up’ın (eski adıyla Gazelles) kurucusudur. Yılda iki kez düzenlenen ScaleUp Summits’in başkanı, aralarında Mastering the Rockefeller Habits’in de bulunduğu; Jim Collins’in önsözünü yazdığı The Greatest Business Decisions of All Times ve Scaling Up (Rockefeller Habits 2.0) kitaplarının da yazarıdır. Verne, ayrıca The Riordan Clinic ve Geversity’nin yönetim kurullarına başkanlık etmektedir ve International Brotherhood of Magicians’ın resmi üyesi olarak piyano, tenis ve sihirbazlıkla yakından ilgilidir.
Saygılarımızla,

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015