%15
Sen Ben ve Onca Yıl - Silver, Amy

Sen Ben ve Onca Yıl

Amy Silver

Yayınevi: Pegasus

Yayın tarihi: 11/2016

ISBN: 9786052990230

Çevirmen : Sevinç Seyla Tezcan

Türkçe | 368 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Roman Öykü

  • 31,24 TL
  • 36,75 TL

Bazı aşklar ne kadar acıtırsa acıtsın yaşanmaya değer… 
Nicole Blake çocukken deliler gibi âşık olduğu Julian Symonds’la bir yılbaşı gecesi yakınlaşsa da kısa süre sonra genç adamla ilgili hayalleri sonsuza dek suya düşer. Ama Julian sayesinde hayatına değişmeyen üç şey girmiştir: dünyanın en iyi arkadaşı, seyahat tutkusu ve kalbini durmadan kırsa da sevmekten vazgeçemediği çok yakışıklı bir serseri; Aidan Symonds… 
Güzeller güzeli Alex de üniversite yıllarında aralarına katılınca grup tamamlanır ve zaman geçtikçe yılbaşı gecelerini birlikte geçirmek gelenek haline gelir. Onlar birbirlerinin her şeyidirler; dost, kardeş, tutunacak birer dal… Fakat Nicole ile Aidan’ın arasındaki bağ hep çok kırılgandır. Aşkları pervane böceği ile mumun aşkından farksızdır. 
Hayatında yeni bir sayfa açması gerektiğini anlayan Nicole, Aidan’ın tam tersi özelliklere sahip olan Dom’la hayatına devam etme kararı alır. Fakat zamansız bir acı ve affı olmayan çift taraflı bir ihanet, Nicole’ün kararlarını sorgulamasına ve geride bırakamadığı şeylere duyduğu özlemin gün yüzüne çıkmasına neden olur.
“Sıcacık karakterlerin bir solukta okunan hüzünlü hikâyesi… Değişime ve kişinin kendi mutluluğunun sorumluluğunu üstlenmesinin önemine dair muhteşem bir roman.”
- Daily Mail
“Bu hüzünlü hikâye dostluk, aşk ve hayat üzerine kurulmuş.”
- Laura
“Elinizden bırakamayacağınız kadar etkileyici!”
- Lea
“Aşka ve hayati kararlara dair muhteşem bir roman…”
- Elle
“Hayatın dönüm noktalarına dair dokunaklı bir hikâye…”
- Daily Mail
“Amy Silver’ın zor konuları eğlenceli ve hafif bir dille kaleme alabilme becerisi, kitaplarını tam bir şölene çeviriyor.”
- Sun
“Tavsiye: Okurken nefes almayı unutmayın!”
- Westfälische Nachrichten

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı