Sen Gerçekte Sen Misin - Karaca, Sevgi

Sen Gerçekte Sen Misin

Sevgi Karaca

Yayınevi: Truva

Yayın tarihi: 07/2014

ISBN: 9786055416928

Türkçe | 320 Sayfa | 14 x 21 cm.

Tür: Kişisel Gelişim

"Beden Yalan Söylesede, Yüzler Yalan Söylemez..."

Çin'de M.Ö. 3000'lerde Sarı İmparatorluk döneminde kadınlara dokunmak yasaktı. Bu nedenle ilk doktorlar uzaktan bakarak hastalıkları teşhis etmeye çalıştılar. Zaman içinde, organların sağlık durumlarının ve kişilik özelliklerinin farklı yüz hatlarına yansıdıklarını gördüler. Binlerce yıllık gözlem ve incelemeler sonucunda hastaların psikolojileri ve kişilik yapıları hakkında devasa bir bilgi birikimi oluşturdu.

Çin Yüz Okuma Sanatı'nda teorik olarak 100 yaşımıza kadar yaşayacağımız varsayılır. Her bir yaşımızın yüzümüzde karşılığı olan bir nokta vardır. Böylece yüzümüzdeki 100 nokta 100 yaş haritamızı oluşturur. Çin Yüz Okuma Sanatı'na göre:Yüzümüzdeki 100 Noktada Gerçekte Kim Olduğumuza ve istediğimiz Hayata Nasil Ulaşabileceğimize Dair ipuçlarini içeren 100 Mesaj ve 100 Şifre Kaydedilmiştir. Bu kitabı okuduğunuzda, yüz hatlarınıza kayıtlı mesajlarınızdaki şifrelerinizi Çin Yüz Okuma Sanatı'nın 3000 yıllık Evrensel İlkeleri ışığında çözebilecek ve gerçek kimliğinizle tanışarak "Ben gerçekte ben değilmişim" diyeceksiniz! Kendi yaşamını Çin Yüz Okuma Sanatı'nın yardımıyla bir heykeltraş titizliğiyle yeniden biçimlendiren Sevgi Karaca, tasarım yolculuğunun sırlarını bu kitapta sizlerle paylaşıyor. Eğer yaşamınızda sihirli bir dokunuşa ihtiyaç duyuyorsanız bu kitap sizi ulaşmak istediğiniz yaşama bir nefes daha yaklaştıracaktır.

Bu kitapta ayrıca, başta politikacılar olmak üzere birçok ünlü insanın Çin Yüz Okuma Sanatı İlkelerine göre, yüz hatları okunarak yapılmış karakter analizlerini de bulacaksınız. Analizleri okuduğunuzda, sizi şaşırtacak bir çok özellik olduğunu görerek hayretler içinde kalacaksınız. Çünkü, Çin Yüz Okuma Sanatına göre "Dil insanı yanıltsa bile, yüz yanıltmaz", "Beden yalan söylese de yüzler yalan söylemez."

"İnsanı Yoran Yaşadığı Hayat Değil, Taşıdığı Maskelerdir." diyor William Shakespeare. "Artık yoruldum" diyorsanız, bu kitap tam size göredir. Sizi istediğiniz yaşama ulaştıracak şifrelerinizi çözmek için harekete geçmenin tam zamanıdır!..
 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı