%16
Sen Sus! Stilin Konuşsun! - YORGANCIOĞLU, Tuğba Kuzdere

Sen Sus! Stilin Konuşsun!

Tuğba Kuzdere YORGANCIOĞLU

Yayınevi: Dex

Yayın tarihi: 12/2018

ISBN: 9786050957006

Türkçe | 13,8 X 21 cm

Tür: Roman Öykü

  • 21,42 TL
  • 25,50 TL

“Stil sahibi olmak, kim olduğunu, ne söylemek istediğini bilmek ve gerisini umursamamaktır.”
Orson Welles

Alara. Moda okuduğu İtalya’dan Türkiye’ye dönmüş, umut dolu, zeki ve yetenekli genç bir kadın. Yepyeni bir başlangıç için yollar arıyor. Nahide. Hayatı boyunca, kıskanılan stil sahibi bir kadın olmak için uğraşsa da“rüküş balina”lıktan öteye geçemedi. Umutsuzca, kendine bir rehber bulmak için çabalıyor. Batu. Yıllarını gözde bir çapkın olarak geçirdi. Şimdiyse, kalbi sadece gerçek aşk için çarpsın istiyor. Ve üçü de bir seçim yapmak zorunda kalıyor!

Sen Sus Stilin Konuşsun, modaya, senden yeni bir sen yaratmaya, güzelliği kendinde aramaya, doğru stili bulmaya dair, başrolünde aşkın olduğu çok katmanlı bir roman; kusursuz bir moda, stil ve güzellik rehberi. Stilini bugün değiştirip yepyeni bir sen yaratmaya var mısın? Tuğba Kuzdere Yorgancıoğlu, ilk romanıyla sana meydan okuyor, senden yeni bir sen yaratmanın aşkla yazılmış tüyolarını kulağına fısıldıyor!


             Yazar Hakkında:
Tuğba Kuzdere Yorgancıoğlu, Bilkent Üniversitesi İletişim ve Tasarım Bölümü'nden mezun olduktan sonra çeşitli tekstil firmalarında çalıştı ve ardından moda pazarlama yönetimi yüksek lisansı için İtalya’nın Milano şehrine taşındı. Burada dünyanın ileri gelen markalarında farklı pozisyonlarda görev aldı. İstanbul’a döndükten sonra Türk moda tasarımcılarını destekleyen bir projede aktif olarak yer aldı. Daha sonra moda danışmanlık ajansı Lamodaist’i ve TukuTukum’u kurarak 2016 yılında Arya Kadın Platformu’ndan yatırım aldı. Hâlâ TukuTukum’un kreatif direktörü olarak çalışmakta ve stilist olarak kariyerine devam etmektedir.


 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı