Ses Oktavları ile Teknik Analiz - Kara, Dursun

Ses Oktavları ile Teknik Analiz

Dursun Kara

Yayınevi: E-Kitap Yayıncılık

Yayın tarihi: 11/2023

ISBN: 9786257157377

Karton Kapak | Türkçe | 94 Sayfa | 16 x 23 cm

Tür: Ekonomi

 Değerli Okuyucu,
   Size şimdi elinizde tuttuğunuz, finansal dünyanın karmaşık yollarında size rehber olacak özel bir kitabı sunuyorum. Bu kitap içeriğinde anlatacağım ve kendi geliştirdiğim metod, teknik analizin farklı ama etkili bir kullanışıdır. Bu metod, yatırımcıların başarılı bir şekilde kullanılabilmesi için ses, müzik ve solfej oktavlarının, finansal piyasalara uyarlanmasıyla ortaya çıkardığım eşsiz ve kusursuz bir sistemdir.
   Teknik analiz, finans piyasalarındaki yatırım araçlarının fiyat hareketlerini geçmiş verileri inceleyerek analiz etme yöntemidir. Bu kitap, size teknik analizin temel kavramlarından, analiz araçlarına, grafik çeşitlerinden, trendleri tanımaya ve fiyat hareketlerini yorumlamaya kadar geniş bir yelpazede bilgi sunmayacak aksine kısa öz ve net bir teknikle onlarca metot arasında kaybolmaktan kurtaracak. Geliştirdiğim ve bu kitap ile sizlerin kullanımına sunduğum tekniği öğrendiğinizde vazgeçemeyeceksiniz. Onlarca indikatör, teknik ve temel bilgiden de kurtulacaksınız.
     Unutmayın, finansal piyasalarda başarılı olmak için sadece bilgi değil, aynı zamanda disiplinli bir yaklaşım, analitik düşünme yeteneği ve psikolojik sağlamlık da gereklidir. Kitapta, anlatacağım tekniği finansal disiplin ve analitik düşünme yeteneğinizle birlikte kolayca harmanlayabileceksiniz.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2024 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015