%21
Şifa Çemberi Rehberleriniz : Rehber Hayvan Kartıyla - Özkan, Şebnem

Şifa Çemberi Rehberleriniz : Rehber Hayvan Kartıyla

Şebnem Özkan

Yayınevi: Sistem

Yayın tarihi: 12/2012

ISBN: 9786054463534

Türkçe | 224 Sayfa | 13,5 x 19,5 cm.

Tür: Doğaüstü-Gizem

  • 18,17 TL
  • 23,00 TL

Şebnem Özkan, Enerjiler Oyunu’na, yepyeni bir yöntemle devam ediyor. Biliyorsunuz; çemberde durmak yoktur…
Bu kitapta 52 adet rehber hayvanla tanışacak, Şifa Çemberi’nin de bilgeliğini alarak, rehber hayvanlarınızın yol göstericiliğinden yararlanacaksınız.
Kitabın yanındaki rehber hayvan kartlarıyla, rehber hayvanlar, enerjinizi uyumlayabilir, farkındalığınızı yükseltebilir, yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirler. Enerji temizliği yapabilirler. Yürümeniz gereken yol hakkında bilgi; hayatınızdaki insanlar hakkında ve neden onlarla beraber olduğunuza dair ipuçları verebilirler. Yeni fikirler, ilhamlarla destek olabilirler…
“Aslında hepimizin içimizde gizli kanatlarımız var. Kendimizi gerçekleştirmemizi, hayallerimize uçmamızı sağlayacak kanatlar… “Meleklerin Seninle Konuşuyor” o kanatları keşfetmemi sağlamıştı.
“Şifa Çemberi Rehberleriniz” ile Şebnem Özkan’ın kalemi yeniden kanatlandı! Benim ve hayallerine uçan diğer herkesin kanatlarını güçlendirmek için…” (Ece Saruhan, Habertürk Gazetesi Yazarı)

Şebnem Özkan, İstanbul Ün. İngilizce İktisat ve İstanbul Ün. Devlet Konservatuarı mezunudur. Müzik eğitimine bir süre daha Arts Academy’de (Roma, İtalya) devam ettikten sonra, Memphis Ün.’de (ABD) Psikoloji yüksek lisansı yaptı ve İstanbul’da yaşam koçluğu (FA Koç Akademi) eğitimi aldı. Zen Meditasyonu), Tai-çi, Çigong,  Yoga, Geleneksel Çin Tıbbı, Homeopati, Ayurveda, Feng-shui, Tensegriti, I-Ching, şamanlık ve Yeni Çağ Çocukları konularında eğitimler aldı ve çalışmalar yaptı.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı