Şiliya : Sürgünde Aşk - Kaplan, Şerif

Şiliya : Sürgünde Aşk

Şerif Kaplan

Yayınevi: Favori

Yayın tarihi: 10/2014

ISBN: 9786054794676

Editör : Turgut Türksoy

Türkçe | 224 Sayfa | 13,5 x 19,5 cm

Tür: Deneme

Sevmek; Mezopatamya'nın kanlı savaşlarında tüm kurşunları göğsüne almak, acılar içinde özlemek demektir. Aşk; yurdunda yasaklanan dilinde söcükleri göğsünde birktirmektir, uğruna zorunlu olarak sürgüne gitmektir. En büyük korku yalnız kalmak ise daha büyük korku Mem'in sevgisi gibi yüce bir aşkı sonsuza dek yaşamamaktır. 

Aşk, sürgün, korku, yalnızlık, ölüm... hepsi insana dair ve bu kitapta bir arada... aşk, sürgün, korku, yalnızlık ve ölümün zamam zaman kesiştiği bir kitap... hayat bazen sürgündür bazen yalnızlık... aşk bazen Zîn'dir bazen Şirin bazen Ela'dır bazen de Şilîya...
-Fevzi Taşar-

Kimi zaman aşkı yalnızlığa sığdırmaya, bazen de kalabalıklar içinde kaybetmeye çalışır... bazen sürgündür aşk, bazen ölüm kadar çırılçıplak bir başına, yalnızdır. 

Doğruları uğruna yaşamını feda eden bir adamın hikâyesi... Ruh hâlini çarpıcı bir şekilde yansıtıyor. Herkes kendinden bir şeyler bulur mu bilemem, ama okuyan herkesin etkileneceğine eminim. Kendine özgü bir tarzı var. Kurgu üzerindeki sıradanlıktan uzak, capcanlı bir yaşam... Bir tanrının son sözleri kadar etkileyici ve yeryüzü gibi reel... Aşkın varlığına inanmayan herkes mutlaka okumalı.
-Dilek Yavaş-

Tanıtım Bülteninden

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı