Sırrın Fiziği - Akan, Neşe

Sırrın Fiziği

Neşe Akan

Yayınevi: İkinci Adam

Yayın tarihi: 01/2018

ISBN: 9786053062240

Türkçe | 350 Sayfa | 13,50 x 19,50 cm

Tür: Popüler Bilim

Özgürlükçü Okuma Politikası “Kim ki bu yazar, başka işi yok muymuş da bu kitabı yazmış?” merak ediyorsanız 1. bölümü okuyun. “Bu kitaptaki ReBrain Metoduyla zihinlerini dönüştürenlerin yaşamlarında ne değişmiş?” merak ediyorsanız, 2. bölümü okuyun. “Yoksa bu da mı kuantum! Bakalım burada nereye sıçranıyor?” diye içinizden geçirdiyseniz, ReBrain'in de temellerini oluşturan, sade anlatımlı genel kültür kaynakçanız için 3. bölümü okuyun.

“ReBrain'in, uygulayan herkeste ve tam da istenen dönüşümleri gerçekleştiriyor olması" size inanılmaz geliyorsa, sırrını tüm detaylarıyla deşifre eden özgün bilimsel teorisi için 4. bölümü okuyun. “Buraya kadarı beni ilgilendirmiyor. Acilen hayatımda bir şeyleri değiştirmem lazım, bana metodu gösterin.” diyorsanız 5. bölümden başlayın. Siz yine de ilk sayfadan başlayıp kitabı bir bütün olarak okuyun derim çünkü her sayfası, ulaşacağınız eşsiz bütününüze hizmet etmek için yazıldı.

Bu kitapla, hem ilk kez şahit olacağınız yeni bir yaşam/zihin/bilinç/dönüşüm farkındalığına, hem de zihninizi dilediğiniz gibi düzenlemenin garantili, kolay araçlarına sahip olacaksınız. Bugüne dek duymadıklarınızı ilk kez duymaya, deneyimlemediklerinizi deneyimlemeye ve bu defa gerçekten şaşırmaya hazır olun. Keyifli okumalar, keyifli dönüşümler dilerim,
Neşe Akan

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı