%15
Soyut Şeyler Müzesi - Wunder, Wendy

Soyut Şeyler Müzesi

Wendy Wunder

Yayınevi: Pegasus

Yayın tarihi: 07/2018

ISBN: 9786052995211

Çevirmen : Tuğçe Kayıtmaz

Türkçe | 296 Sayfa | 13,50 x 21,00 cm

Tür: Roman Öykü

  • 31,88 TL
  • 37,50 TL

Sadakat. kıskançlık. mecburiyetler. hayaller. hayal kırıklığı. korku. ihmalkârlık. başa çıkma. coşku. şehvet. huy. özgürlük. kalp kırıklığı. vurdumduymazlık. cesaret. açgözlülük. inanmak. tanrı. karma. ne istediğini bilmek (kesin fransızcada bunun için bir kelime vardır). evet demek. kader. gerçek. fedakarlık. affetme.hayat. mutluluk (sonsuza dek).
Hannah ile Zoe’nin hayatlarında pek fazla bir şey olmasa da iki arkadaş hep birbirlerinin varlığına tutunmuşlardır. Bu yüzden Zoe, Hannah’ya yaşadıkları köhne kasabadan çıkması gerektiğini söylediğinde Hannah’nın eski püskü arabasına atlayıp batıya doğru yola çıkarlar ve her şeyi, yetersiz ailelerini, hayal kırıklıklarıyla dolu aşk hayatlarını, mecburen kaydoldukları yerel yüksekokulu arkalarında bırakırlar.
Fırtınaları kovalayıp yeni arkadaşlar edinirlerken Zoe arkadaşına onun için daha fazlasını istediğini söyler. Daha büyük bir hayat yaşamasını, daha görkemli hayaller kurmasını, yüksekleri hedeflemesini ister. Ve Hannah’ya hayattaki soyut şeyleri, tecrübe etmediği duyguları öğretmeye başlar; mesela cesaret, vurdumduymazlık, karma ve hatta mutluluk. “Soyut Şeyler Müzesi çıkabileceğiniz en güzel araba yolculuklarından; neşeli, komik ve duygu yüklü. Gerçek bir dosta sahip ya da gerçek bir dostun özlemini çekmiş herkes okumalı.”
-Alexandra Coutts, Tepetaklak’ın yazarı
“Kırık kalpler ile mizahın ustalıklı karışımı…”
-Kirkus Reviews
“Macera, aşk ve arkadaşlığın sınırsızlığı hakkında taptaze, ustalıkla yazılmış bir hikâye…”
-Booklist
“Beklenmedik bir aşk hikâyesi ve ona ayak uyduran macera dolu bir araba yolculuğu. Okurlar hayatın olasılıklarına ve mucizelerine dair çok şey bulacak.”
-School Library Journal
“Hiç kimse, göz kamaştırıcı ve karmaşık arkadaşlıkları Wendy Wunder kadar gerçek yazamaz. Soyut Şeyler Müzesi zorlayıcı ve içten.”
-Katie Cotugno, 99 Gün’ün yazarı
“Aklınızdan çıkmayacak karakterler ve ruhsal bozukluklara dair gerçekçi bir bakış açısıyla merak uyandıran bir hikâye.”
-Publishers Weekly
“Harika keşiflerle dolu, çok eğlenceli…”
-Voya

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı