%0
Spor Yapan ve Spor Yapmayan Ortaöğretim Öğrencilerinin Sosyal Beceri Düzeylerinin Karşılaştırılması  - Arslanoğlu, Cansel

Spor Yapan ve Spor Yapmayan Ortaöğretim Öğrencilerinin Sosyal Beceri Düzeylerinin Karşılaştırılması

Cansel Arslanoğlu

Yayınevi: Akademisyen Kitabevi

Yayın tarihi: 07/2018

ISBN: 9786052580059

Türkçe | 126 Sayfa | 13,50 x 21,00 cm

Tür: Spor

  • 27,50 TL

Bu çalışmada; Kars ilinde öğrenim gören, spor yapan ve spor yapmayan ortaöğretim öğrencilerinin sosyal beceri düzeyleri karşılaştırılmıştır ve ilgililerin bilgisine sunulmuştur.
Araştırmanın birinci bölümünde; problem durumu, araştırmanın amacı, araştırmanın önemi, sınırlılıklar, varsayımlar ve tanımlar üzerinde durulmuştur. İkinci bölümde kavramsal çerçeve üzerinde durularak, yurt içinde ve yurt dışında yapılan konuyla ilgili araştırmalara yer verilmiştir. Araştırmanın modeli, evren ve örneklemi, veri toplama teknikleri ve verilerin analizi üçüncü bölümdeki yöntem kısmında ele alınmıştır. Dördüncü bölümde bulgulara, son bölümde ise sonuç ve önerilere yer verilmiştir.
Böyle bir çalışma ile son derece önemli bir konuya yönelmemi sağlayan ve kitabımın tüm aşamalarında desteğini ve yardımlarını esirgemeyen Sayın Prof. Dr. Metin Yaman Hocam’a, engin bilgi birikimi ve tecrübesiyle her zaman desteğini hissettiğim Prof. Dr. Erdal Zorba Hocam’a, envanteri uygulama safhasında beni yalnız bırakmayan sevgili arkadaşım Dr. İlker Özmutlu’ya, özellikle istatistik konusunda yardımcı olan Dr. Murat Tekin’e ve son olarak her zaman yanımda olduğunu hissettiğim eşim Erkal Arslanoğlu’na sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı