Step by Step : English Pratice Book 5 Cd İlaveli - Kaptan, Arzu D.

Step by Step : English Pratice Book 5 Cd İlaveli

Arzu D. Kaptan

Yayınevi: Harf Eğitim Yayıncılığı

Yayın tarihi: 08/2013

ISBN: 9789756048801

Yazar : Müge S. Özer

Türkçe-İngilizce | 159 Sayfa | 14 x 20 cm

Step by Step English Practice Book 5. sınıf yardımcı kitabı, Millî Eğitim Bakanlığının devlet okulları İngilizce dersi müfredatına birebir uygun hazırlanmıştır. Kitap, müfredatta yer alan dil bilgisi konularını ve kelime bilgisini pekiştirmeye yöneliktir.

Kitapta bulunan okuma, yazma ve dinleme çalışmaları, görsellerle desteklenmiş etkinlikler, bulmacalar ve çeşitli alıştırmalar temel dil becerilerini geliştirmek üzere öğrencilerin yaşları, ilgi alanları ve bilişsel düzeyleri göz önüne alınarak oluşturulmuştur. Kitapların her ünitesinde öğretilmesi hedeflenen dil bilgisi yapısı bağlam içerisinde, görsellerle desteklenerek sunulmuştur.

Resimli anlatımları takip eden dil bilgisi anlatım bölümlerinde, öğrencilerin hazır bulunuşluk düzeylerine paralel açıklamalara yer verilmiştir. Konu tekrarı için hazırlanmış çoktan seçmeli testler, öğrencilerin bilgilerini ölçmelerine olanak sağlamaktadır. Kitabın arkasında bulunan, ünitelere yönelik hazırlanmış projeler ve görsel kartlar, hem öğrencilerin bilgilerini gözden geçirmelerine hem de öğrenme sürecinde çeşitli aktiviteler yapmalarına imkân tanımaktadır. Kitaba paralel hazırlanan Step by Step Worksheets, yaprak çalışma kâğıtları sayesinde öğrencilerin öğrendiklerini, çeşitli alıştırmalar ve sarmal hazırlanan testlerle tekrar etmelerini sağlamaktadır.
Kitap, dinleme CD'si ile desteklenmiştir.

(Tanıtım Bülteninden)

İlgili Ürünler

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı