Stranger Things : Altı - Houser, Jody

Stranger Things : Altı

Jody Houser

Yayınevi: Epsilon

Yayın tarihi: 06/2020

ISBN: 9786051737379

Çevirmen : Tuğçe Nida Gökırmak

Türkçe | 96 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Çizgi Roman

 SENE 1978. AMERİKA HÂLÂ SOĞUK SAVAŞIN İÇİNDE VE TEHLİKELİ DENEYSEL SINIRLARI ZORLUYOR.

Gizli MK-Ultra Projesi’ni yürüten Dr. Brenner arzu ettiği güce sahip olabilmek için neleri göze alacak? Netflix’in ödüllü dizisi Stranger Things’in öncesini anlatan bu çizgi roman, MK-Ultra Projesi’ni ve Baş Aşağı dünyasının kapısını açan tuhaf deneylerin gizemli işleyişini gözler önüne seriyor.

Geleceği görme yeteneğine sahip genç bir kız olan Francine, hayatı boyunca hep suistimal edilmişti: Önce ailesi, şimdi de Hawkins Laboratuvarı’nda Dr. Brenner onun gücünü kontrol altına almaya çalışıyordu. Günbegün daha rahatsız edici bir hal alan öngörülerle boğuşan Francine, hem kendi hem de laboratuvarda kapalı tutulan diğer yetenekli çocukların özgürlüğü için bir fırsat yakaladığında harekete geçmişti. Fakat bu özgürlüğün bedeli neydi?

Jody Houser’in anlatımı ve Edgar Salazar ve Keith Champagne’in çizimleriyle Stranger Things çizgi romanları dizinin hayranları için kaçırılmaması gereken bir seri olduğu gibi şehir fantezisi ve korku okurları için de bir cevher.

“Eğer bir Stranger Things hayranıysanız, bunu kaçırmamalısınız. Eğer bir çizgi roman yazarı ya da çizeri olmak istiyorsanız işte size bu işin nasıl yapılacağını gösterecek bir eser.”
—Monkeys Fighting Robots

 

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı