%20
Superman Action Comics Cilt 1 : Kıyamete Giden Yol (Rebirth) - Jurgens, Dan

Superman Action Comics Cilt 1 : Kıyamete Giden Yol (Rebirth)

Dan Jurgens

Yayınevi: Yapı Kredi

Yayın tarihi: 09/2018

ISBN: 9789750843327

Çevirmen : Anıl Bilge

Türkçe | 144 Sayfa | 16 x 24 cm

Tür: Çizgi Roman

  • 22,20 TL
  • 27,75 TL

O, dünyanın en büyük kahramanıydı. Sonra bildiği dünya varoluştan silindi. Oğlu ve eşiyle kaçıp kurtulan Superman, Dünya’nın yeni ve yabancı bir versiyonuna ulaştı. Orada daha genç, daha az deneyimli ama onun kadar kahraman başka bir Superman gezegenini korurken, o gölgeler içinden görevini yapmaya devam etti. O genç kahraman hayatını kaybedince yaşça daha büyük diğer Çelik Adam artık halkın önüne çıkmaya ve onun yerini almaya hazırdı.Fakat yüzleşeceği şeylere hazır değildi.
Karşısına çıkan hayatının fırsatını kaçırmayan Lex Luthor, inanılmaz güçlere sahip savaş zırhını giyerek kendisini yeni Superman ilan etti. Ardından Clark Kent olduğunu iddia eden bir adam Metropolis’te belirdi. Dahası bütün bu kaosun ortasında Superman’in karşısına gelmiş geçmiş en büyük düşmanı çıktı: Doomsday. Superman, Metropolis’i ve ailesini kurtarmak için Luthor, Wonder Woman ve ulaşabildiği tüm dostları ya da düşmanlarıyla güçlerini birleştirmek zorunda çünkü geçmişindeki acı deneyim sayesinde kıyamete giden yolun sonunda ne olduğunu çok iyi biliyor.
Dünyanın en müthiş çizgi romanının #957-962 sayılarını toplayan SUPERMAN: ACTION COMICS CİLT 1: KIYAMETE GİDEN YOL, efsanevi Superman yazarı DAN JURGENS ile çizerler PATCH ZIRCHER, TYLER KIRKHAM, STEPHEN SEGOVIA ve ART THIBERT’i bir araya getirerek Çelik Adam için yeni bir dönemi başlatıyor!

“Eğlenceli ve heyecan verici bir hikâye.” COMIC BOOK RESOURCES
“Zircher, Superman ve Lex Luthor denen görkemli tanrıları çizerken en iyi işlerinden birini çıkarıyor.” NEWSARAMA
“Eski usul numaralandırılmış ACTION COMICS’in tekrar raflarda olması çok güzel.” IGN

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı