%25
Sürdürülebilirlik Kurumsal : 50 Soruda Kurumsal Sürdürülebilirlik Yolculuğu - Aşan, Dilek

Sürdürülebilirlik Kurumsal : 50 Soruda Kurumsal Sürdürülebilirlik Yolculuğu

Dilek Aşan

Yayınevi: Ceres Yayınları

Yayın tarihi: 12/2021

ISBN: 9786257264914

Türkçe | 160 Sayfa | 15 x 21 cm

Tür: İş Yönetimi

  • 26,25 TL

 Çağımızın anahtar kelimesi: Sürdürülebilirlik. Bireylerin, kurumların, toplumların geleceğini inşa eden sihirli sözcük... Peki sürdürülebilirlikle ilgili bilgimiz ne düzeyde? Neyi, ne kadar biliyoruz? Doğrularımız ve yanlışlarımız neler? Sorumlu bir vatandaş veya fark yaratan bir işletme olmak için sürdürülebilirlikle ilgili neler yapmalı? Bugün büyük markaların almak için gayret ettiği Ecovadis ödülleri neden bu kadar önemli? Yerel yönetimlerin, ülkelerin ve tüm dünyanın sürdürülebilirlik politikaları var mı; nasıl olmalı?
Bu kitap, sürdürülebilirliği her yönüyle anlamanıza yardımcı olacak. Sürdürülebilirliğin temel yapıtaşlarını, ilkelerini ve politikalarını kitap içerisinde bulabileceksiniz. Kişisel yaşamınızı yeniden düzenlemeniz ve topluma iyi bir örnek olmanız için gerekli motivasyonu sunacak size. Bir kurum olarak Ecovadis ödüllerine giden yolculuğunuz için çok önemli bir başlangıç noktası oluşturacak. Dünyadan haberdar olmanızı, sürdürülebilirliğin en güzel örneklerini öğrenmenizi sağlayacak.
Şahsım ve genel müdürlük görevini yürüttüğüm, kitabın hazırlanmasına büyük katkılar sunan Taksim Danışmanlık Hizmetleri adına, kitabın tüm okuyuculara sürdürülebilir faydalar sağlamasını diliyorum.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı