Tanrının Yaşadığı Yer - Morse, Melvin

Tanrı'nın Yaşadığı Yer

Melvin Morse

Yayınevi: Erko

Yayın tarihi: 12/2006

ISBN: 9789944338134

Yazar : Paul Perry

Çevirmen : Ceren Günger

Türkçe | 224 Sayfa |

Tür: Doğaüstü-Gizem

Melvin Morse ve Paul Perry Tanrı'nın varlığını ve ölümden sonra hayatın devam ettiğini bilimsel kanıtlarla ortaya koyuyorlar ve okuyucusunu beynimizdeki sağ temporal lobu, spiritüel deneyimler sırasında aktif hale gelen 'Tanrı Noktası'nı, keşfetmeye davet ediyorlar.

'Ölüme yakınlık' ve diğer spiritüel deneyimlerin bedenin, zihnin ve ruhun acılarını tedavi edebileceğine dair kanıt var mı?

Spiritüel üstatların aydınlanma diye isimlendirdiği bir 'evrensel güç kaynağı' ile iletişim kurmanın basit yolları mevcut mu?

İnanmayanların dikkate almadığı ölümden sonra hayat fikri için bilimsel kanıtlar var mı? Beyinlerimizde Tanrı ve evrenle iletişim kuran bir noktanın varlığına dair bilimsel kanıt mevcut mu?

'Tanrı'nın Yaşadığı Yer'de, Tanrı Noktası'nı yalnızca mistik deneyimler yoluyla değil, dua ve meditasyon gibi bireysel yoğunlaşma biçimleriyle de uyandırmanın yolları açıklanıyor. Aynı zamanda beden-dışı deneyimler, melek ve hayaletler, reenkarnasyon gibi merak uyandıran konularda yapılan araştırmalar,20 yıldan uzun bir süredir çocuk ve yetişkinlerde ölüme yakın deneyimler üzerine çalışan Morse'un tıbbi kariyerinden kaynak bulan anlayışıyla harmanlanan bilimsel verilerle birlikte somut bir gerçekliğe kavuşuyor.

Evrensel bir hafıza bankasıyla iletişim kurmanın sırlarını anlatarak insanın bedenin dışındaki kimliğiyle tanışmasını sağlamayı amaçlayan 'Tanrı'nın Yaşadığı Yer', bilimsel deliller ve ilginç vakalardan yaptığı örneklemelerle ilham verici bir kitap. Melvin Morse ve Paul Perry'in beraber yazdıkları kitaplar dünyada çok satanlar listesine girerek 30 dan fazla dile tercüme edildi.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı