%25
Tatil Tadında Kalın - Tekbaş, Alper

Tatil Tadında Kalın

Alper Tekbaş

Yayınevi: Ceres Yayınları

Yayın tarihi: 12/2019

ISBN: 9786056973291

Türkçe | 304 Sayfa | 15 x 21 cm

Tür: Anı, Mektup

  • 30,75 TL
  • 41,00 TL

 Anavatan Orta Asya’da yaşayan tasavvuf ve ilim ehli yiğit insanlar Anadolu’da Osmanlı’nın temellerini attıklarında onlara Alperenler denilmişti. Onlar zalimlere Alp, mazlumlara Eren olmuşlardı. İsmiyle müsemma olan Alper Tekbaş, modern zamanların dervişleri misali yerinde bir an durmayarak emeğini ve alınterini Türkiye’nin ve insanının turizmle büyümesi yolunda harcamış çalışkan ve fedakar bir kardeşimizdir.
Hayatından süzülen anılarının, deneyimlerinin ve emeklerinin turizmimizin geleceğine ışık tutacağı inancıyla sizleri bu eseri okumaya davet ediyorum.
FİRUZ BAĞLIKAYA, TÜRSAB Başkanı

Güçlü kalemiyle turizme yön veren ve yazılarıyla biz turizmcilerin gönlünü fetheden değerli gazeteci arkadaşımız Alper Tekbaş, Türk turizminin gelişmesi için her zaman özveriyle çalışmıştır. Gastronomiden otellere, seyahat acentelerinden tatil bölgelerine kadar yazılarıyla turizmcilere ışık tutan Alper Tekbaş, turizm sektöründe saygıyla anılan önemli bir isimdir. Her daim yazılarıyla bizi aydınlatan Alper Tekbaş tarafından hazırlanan bu kitabın, turizm sektörüne kazandırılmış değerli bir eser olduğu kanaatindeyim. Sektörün ilerlemesine daha da katkı sağlayacağına inandığım kitabın,  aynı zamanda gelecek nesil turizmcilere de yol gösterici bir nitelikte olduğunu düşünmekteyim. Kıymetli dostumuz Alper Tekbaş’a böylesine değerli bir eseri biz turizmcilere kazandırdığı için şahsım ve Türkiye Aşçılar Federasyonu ailesi (TAFED) adına sonsuz teşekkür ediyorum.
ZEKİ AÇIKÖZ, Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED) Başkanı

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı