Toplu Oyunlar 24 : Aldırma Gönül-Barış Masalı-İsyan-Yıldızlar Yağıyor Üstümüze - Sayın, Hidayet

Toplu Oyunlar 24 : Aldırma Gönül-Barış Masalı-İsyan-Yıldızlar Yağıyor Üstümüze

Hidayet Sayın

Yayınevi: Cinius

Yayın tarihi: 12/2021

ISBN: 9786258041194

Türkçe | 263 Sayfa | 13 x 19,5 cm

Tür: Oyun

ALDIRMA GÖNÜL - Yazar Sabahattin Ali'nin yaşamından kesitler sunan oyun, Cumhuriyetin ilk yıllarında yaşanan bazı olayların eşliğinde gelişerek, acı sonla biter. Ünlü yazar, yanlış anlayışın ve fanatizmin kurbanı olarak öldürülmüştür.
BARIŞ MASALI - Oyun, BM’in seçtiği, dünyaca ünlü ve konunun uzmanı olan kişilerin, dünya barışını sağlamak için, iyi niyetli çalışmaları anlatılırken, süper gücün kendilerine destek değil, köstek oluşunu işler. Bu nedenle oyun, toplantıların başarısızlıkla sonuçlandığını anlatır.
İSYAN - Osmanlı Devletinin son dönemlerinde, ülkenin çeşitli bölgelerinde görülen çetelerden birinin, halk adına ortaya çıkıp, zamanla halkla nasıl ters düştüğünü işleyen oyun, halkın devletin güvenlik güçleriyle karşı karşıya kalmasını ve isyana kalkışmakla suçlanmalarını anlatır.
YILDIZLAR YAĞIYOR ÜSTÜMÜZE - Teröristlerin baskın yapacağı duyumunu alan ordunun, önlem olarak yaptığı hazırlık çerçevesinde, iki komando erinin bakışlarının sergilendiği oyun, bir patlama ile biter. Oyun sonunda bir terörist ölmüş, iki er yaralanmıştır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı