Tüm Yönleriyle Reiki - Lubeck, Walter

Tüm Yönleriyle Reiki

Walter Lubeck

Yayınevi: Ege Meta

Yayın tarihi: 04/2003

ISBN: 9789758519330

Yazar : Frank Arjava Petter William Lee Rand

Çevirmen : Esin Akan

Türkçe | 314 Sayfa |

Tür: Reiki

Bu kitap konunun dünyaca tanınmış üç ustası tarafından kaleme alınmış ilk Reiki kitabıdır. farklı kültürlerden gelme üç yazar tüm birikimlerini ve deneyimlerini paylaşmak için bir araya gelmişlerdir: "Reiki ile ilgilenenlerle sevgimiz ve bilgimizi paylaşabilmek için bu kitabı yazmak üzere bir araya geldik. Umarız ki bu kitap sayesinde hem birbirimize karşı hem de Reiki'ye karşı olan sevgimizi dünyanın her yerindeki reiki topluluğuna yayabiliriz"

Tüm yönleriyle Reiki, bu yöntemle ilgili olarak daha önce tek bir kitapta toplanmayan detaylı bilgiler içermektedir. Geniş konu yelpazesi içerisinde Reiki'nin bilimsel açıklamasından ruhsal yönlerine değin pek çok konuya değinilmiştir. Kitapta aynı zamanda Dr. Usui'nin orjinal şifa yöntemleriyle ilgili en son anlayışlar, Reiki'nin şimdilerde Japonya'da nasıl uygulandığı, Batı'daki gelişiminin analiz ve gelecekteki yönü ile ilgili tartışmalarada yer verilmiştir

Bunların yanı sıra Reiki eğitiminin tanımı, Reiki sembollerinin derin analizleri ve öğretmen öğrenci ilişkisi ile ilgili tartışmalarıda bulabilirsiniz. Ek olarak daha önce yayınlanmamış 20 Usui tedavi pozisyonu ve Hayashi Şifa rehberi'nin de sunulmasıyla kitap Reiki bilgisinin en detaylı biçimde tamamlayacaktır.

İlgili Ürünler

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı