Türkler ve Uzaylı Ataları - Bektan, Ali

Türkler ve Uzaylı Ataları

Ali Bektan

Yayınevi: Bilge Karınca

Yayın tarihi: 08/2003

ISBN: 9789756553367

Türkçe | 400 Sayfa |

Tür: Antropoloji

Türkler'in varoluş ve uygarlık tarihi; Batılı ve Arap tarihçiler ve bunlara uyan tarihçi ve araştırmacı ünvanlı bazı Türk yazarın iddia ettiği gibi üç-beş bin yıl ile sınırlı değildir.

Bilakis varoluş tarihimiz çok daha eskidir. Ayrıca astronomi, fizik, kimya, matematik, tıp vb konuda her zaman en ileride olduğunu ispatlayan Türkler, elektriği 20'nci yüzyılda değil çok daha önce kullanmış olup, imal ettikleri süper gelişmiş robotları hizmetlerine amade etmişlerdir.

Türkler'in her konuda çok ileri ve zeki olduğunu her fırsatta dile getiren Atatürk, Türkler'in gerçek tarihi ile ilgili ciddi araştırmalara girişmiştir. Ve Türkler'in gerçek tarihi ile ilgili ciddi araştırmalara girişmiştir. Ve Türkler'in atalarının kökenlerinin Mu Kıtası'nda olduğuna inanan Atatürk, Tahsin Mayatepek'i atalarımızın kökleri ile ilgili araştırmalar yapması için Meksika'ya yollamıştır. Oradan gelen raporları inceleyen Atatürk, Türkler'in soyunun Mu Kıtası'na dayandığına hükmeder.

Ben bu kitapta; Türkler'in beş bin yıllık kabile hayatından gelmediğini bilakis yüksek bir medeniyetten, Mu Uygarlığı'ndan geldiğini ispat etmeye çalıştım. Bu uygarlığın M.Ö 70.000 ile 200.000 yıl öncesine dayandığını ve dünyanın, günümüzden daha ileri, modern uygarlığını kurduğunu ortaya koyuyorum. Zaman zaman Türkiye semalarında gözüken ve adına uçan daire denilen nesnelerin, özellikle ülkemizi ziyarete gelen atalarımızın olmadığını kim iddia edebilir. Bugünün Avrupalılarının ataları on binlerce yıl öncesinde mağaralarda yaşarken, bizim atalarımız dünyayı ve gökleri dolaşıp, medeniyetler kuruyorlardı.

Son söz olarak: Albert Einstein ''UFO'lar gerçektir ve Dünyadan göç eden bir ırk bizi kontrole geliyor ve gelişmemizi izliyor,'' diyorsa bu kitabı O'nun düşüncesi ile okumanızı tavsiye ederim.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı