%15
Üç Adım Uzakta : Ciltli - Lippincott, Rachael

Üç Adım Uzakta : Ciltli

Rachael Lippincott

Yayınevi: Epsilon

Yayın tarihi: 05/2019

ISBN: 9786051735696

Yazar : Mikki Daughtry Tobias Iaconis

Çevirmen : Mehmet Gürsel

Türkçe | 248 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Roman Öykü

  • 29,75 TL
  • 35,00 TL

 “Gülümsedim, ona doğru bir adım attım, sonra bir adım daha...
Ve durdum.
Tam üç adım uzağında.”

“Aynı Yıldızın Altında ile Katie West’in harika bir birleşimi. Üç yazar kolaylıkla empati kurabileceğiniz hem genç yaşları hem de duygusal olgunlukları fevkalade dengelenmiş karakterler yaratmayı başarmış.”
-School Library

Hiçbir zaman dokunamayacağınız birini sevebilir misiniz?

Stella Grant akciğer hastasıydı ve sürekli hastaneye gidip gelmesi gerekiyordu. Kontrolün elinde olmasını seviyor, ancak hastalığı konusunda elinden hiçbir şey gelmiyordu. Akciğer nakil listesindeydi ve listeden isminin çıkarılmasını istemiyorsa, ona enfeksiyon bulaştırabilecek insanlardan uzak durması gerekiyordu. En az üç adım uzakta.

Will Newman’ın tek isteği bulunduğu hastaneden çıkmaktı. Tedaviyi umursamıyordu. Yakında on sekiz yaşına basacaktı ve onu makinelere bağlayan bütün kabloları söküp dünyayı gezmek üzere dışarı çıkabilecekti.

Stella’nın Will’den uzak durması gerekiyordu. Will ona biraz olsun yaklaşsa bile Stella’nın nakil listesinden düşmesine sebep olabilirdi. İkisi de ölebilirdi. Hayatta kalmalarının tek yolu birbirlerinden uzak durmaktı. Üç adım, bir güvenlik önlemi gibi gelmiyordu artık. Ceza gibiydi.

Ya hastalıklarının ömürlerinden çaldığını onlar da aralarındaki mesafeden çalsalar ne olurdu? Aralarındaki üç adım, kalplerinin kırılmasına engel olacaksa, görmezden gelinemez miydi?

“Karakterlerin hikâyeleri karmaşık ve duygusal. Yaşadıklarının tahmin edilemezliği bütün okurları derinden etkileyecek.”
-Booklist


Rachael Lippincott
Philadelphia'da doğmuş, Pennsylvania'da büyümüştür. Pittsburgh Üniversitesi'nde edebiyat öğrenimi görmüştür.

Mikki Daughtry
Georgia, Atlanta'da doğmuştur. Brenau Üniversitesi'nde tiyatro okuduktan sonra Los Angeles'ta senaristliğe başlamıştır.

Tobias Iaconis
Almanya'da doğmuştur. Babası Amerikan, annesi Almandır. Philadelphia'da Haverford Üniversitesi'nde edebiyat okuyan yazar, Los Angeles'ta senarist olarak çalışmaktadır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı