Vergi Dünyasında 500 Soru Cevap - Gökmen, Necdet

Vergi Dünyasında 500 Soru Cevap

Necdet Gökmen

Yayınevi: Maliye Hesap Uzmanları Derneği

Yayın tarihi: 03/2016

ISBN: 9786059146173

Ciltli | Türkçe | 16 x 24 cm

Tür: Finans-Muhasebe

  Eser yine Eski Hesap Uzmanları tarafından kaleme alınmış olup, günlük hayatta şirketlerin, gerçek kişilerin veya meslek sınavlarına hazırlananların karşılaştıkları olayların vergi kanunları karşısındaki durumlarına açıklayıcı geniş izahatlar getiren bir uygulama kitabıdır.

 Bu eserde yer alan soruların bir kısmı, muktezalar, yargı kararları, Vergi Dünyası Dergisi'nin önceki sayılarında yayınlanan sorular ve makaleler taranmak suretiyle, diğer kısmı da yazarlar tarafından günlük hayatta karşılaşılan vergisel sorunlar tespit edilerek belirlenmiş ve bunların vergi kanunları karşısındaki çözümleri ortaya konulmak istenmiştir. Söz konusu çözümler getirilirken son yasal düzenlemeler dikkate alınmış ve olayların cari dönemde vergi mevzuatı açısından tabi olacakları uygulamalara ışık tutulmuştur.

 Kitapta yer alan soruların çözümünde olayların sadece belli bir boyutu üzerinde durulmamış, konunun farklı vergi kanunları karşısındaki durumlarına değinilmeye çalışılmış ve olaylar bir bütün olarak analiz edilmiştir. Bu açıdan "VERGİ DÜNYASI'NDA 500 SORU 500 CEVAP" adlı bu eser, sadece bir soru-cevap kitabı olmayıp aynı zamanda okuyuculara vergi hukukunda karşılaşılan sorunların nasıl çözümlendiğini gösteren bir rehber niteliği de arz etmektedir.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2019 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı