Vergide Doğru Bilinen Yanlışlar - Yaz, Dursun Ali

Vergide Doğru Bilinen Yanlışlar

Dursun Ali Yaz

Yayınevi: Kendi Yayını

Yayın tarihi: 04/2014

ISBN: 9789758082582

Türkçe | 610 Sayfa | 17 x 24

Tür: Ekonomi

"Sayın Yaz'ın gerçekten yoğun ve titiz bir araştırma ve çalışma sonucunda rafine ettiği bilgiyi akıcı bir üslupla, herkesin anlayabileceği bir dil ve mizahi tarzda kaleme aldığı bu kitabını bir başucu eseri olarak herkesin okuması gerektiğine inanıyorum. Bu kitabın vergi gibi teknik bir konunun toplumun her kesimince sahiplenilmesinde ve diyalog kapılarının açılmasında önemli bir rol üstleneceğini düşünüyor bu baskının da tüm okuyuculara faydalı olmasını diliyorum."
Adem KARABAYIR
Maliye Hesap Uzmanları DemeğiYönetim Kurulu Başkanı

"Vergi gibi teknik ve ağır bir konunun edebi aktüel bir şekilde ele alınması hem emek hem de maharet ister. Elinizdeki bu eser vergi konusunda gerek teori ve gerekse pratikteki yanılsamaları kendine özgü üslubuyla esprili bir şekilde dile getirmektedir. Bunu yaparken de tarihi ve güncel tecrübelerden, yaşanmış gerçeklerden hareket etmektedir. Böylece günlük hayatta çok sık kullanılan ve herkes tarafından "doğru" bilindiği zannedilen kavramların aslında ne olduğunu ortaya koymaya çalışmaktadır."
Fahri ARIKAN
Eski Baş Hesap Uzmanı. E. Tekel Genel Müdürü

"Vergi uygulamalarında yanlış olanı ifade etmeye kalkışmak yetkinlik ve bilgi birikimi gerektirir. Bu bilgi birikimini alışılagelmişin dışında bir kurguyla kitaplaştırmayı başaran değerli meslektaşım Dursun Ali YAZ'ı bu güzel eseri için alkışlamak gerekir. Tebrik ederim."
YMM. Mehmet ERKANE
;ski Baş Hesap Uzmanı,E. Daire Başkanı

"Vergiyi mesleki bir kazanç konusu kadar zevk alınacak bir uğraş haline getirmeme rağmen, bu alanda yazılmış bir kitabın "başucu" kitaplarımdan birisi olacağını, zaman zaman dönüp tekrar okuyacağımı hiç düşünmemiştim. Bilginize, elinize ve kaleminize sağlık."
YMM. Levent GENÇYÜREK
Eski Maliye Başmüfettişi, E. İzmir Defterdar Yrd.,9 Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi Öğr.Gör.

"Şehir hayatının getirdiği sorunları vergi bağlamında inceleyen, çözüm önerileri ortaya koyan bu kitabın geniş kitleler tarafından okunması, tartışılması vergi uygulamalarındaki kaliteyi artıracaktır. Kitap uygulamacıların yanı sıra öğrencilere de hitap etmektedir."

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı