%24
Vitriol : Yeni Çağın Şafağı - Öngören, Arda

Vitriol : Yeni Çağın Şafağı

Arda Öngören

Yayınevi: Altın

Yayın tarihi: 04/2015

ISBN: 9789752119642

Yazar : Berk Yüksel

Türkçe | 304 Sayfa | 13.5 x 19.5 cm

Tür: Popüler Bilim

  • 26,60 TL

Uzayı bükerseniz zaman eğrilir... ve kâinat önünüzde eğilir...
Çok uzak olmayan bir gelecekte insanoğlu kozmosta aslında zamanın olmadığını keşfetmiş, madde yeniden tanımlanmış ve ona hükmedilmeye başlanmıştır. Artık galaksiler arası yolculuklar ve geçmişe dönmek mümkün görünmektedir.
Bu keşif Alfa-Omega adı verilen bir projeyi hayata geçirir. Alanlarında gezegenin en yetenekli insanlarından oluşan ekipler insanlığın başlangıcından ve hatta öncesinden gelen kadim gelenekler ile ezoterik öğretilerin kaynaklarını, başka yaşamların olduğu yıldızlardaki öğretileri ve kardeşlik örgütleri ile tarihsel bağlarını, kısaca “hakikati” bulma yolculuğuna çıkarlar. Fakat “hakikatin” ne olabileceği hakkında hiçbir fikirleri olmadan çıktıkları bu yolculuk onları ne bizim tahmin edebileceğimiz bir geleceğe, ne de onların arzu ettikleri bir geçmişe götürecektir.
Vitriol - Yeni Çağın Şafağı’nı bir solukta okurken, ezelden beridir sorduğumuz “Nereden geldik, nereye gidiyoruz?” sorusunun cevabını ve kötü ile iyinin, siyah ile beyazın, karanlık ile ışığın ebedi savaşını sayfaların arasında bulacaksınız. Bir bilgenin de söylediği gibi, hakikat aramakla bulunmaz belki ama onu yine de ancak arayanlar bulur...
YAZAR HAKKINDA
Arda Öngören: 20 Kasım 1975 Diyarbakır doğumludur. 1993 yılında TED Ankara Koleji’nden mezun olduktan sonra 1998 yılında Gazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nü bitirmiş, Illinois Institute of Technology Mimarlık Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır.
“Felsefe Taşı” e-dergisi, “ekşi sözlük” (sinancg) ve itü sözlük-instela (ben olan ben) yazarlarından olan Arda Öngören evli ve bir çocuk babasıdır. VITRIOL - Yeni Çağın Şafağı ilk romanıdır.
Berk Yüksel: 21 Aralık 1973 Ankara doğumludur. Lisans ve yüksek lisansını “işletme” alanında yapmıştır. “Felsefe Taşı” e-dergisinin genel yayın yönetmeni olan yazar, Bütün Dünya dergisi, “Milliyet Blog” Felsefe Platformu, “DerKi” e-dergisi, The Wise dergisi ve farklı internet platformlarında yazılar yazmakta, editoryal görevler üstlenmektedir. Milliyet’te 5 milyona yakın okunma sayısı ile Türkiye’nin en çok okunan blog yazarlarındandır. İlk kitabı Kendini Bilmek Yolculuğu ve Ezoterik Bakış, Arkadaş Yayınları tarafından 2010 yılında; ikinci kitabı Abrakadabra: Değişim, Dönüşüm ve Uyanış, Hermes Yayınları tarafından 2014 yılında basılmıştır. Berk Yüksel, evli ve bir çocuk babasıdır.

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı