%25
Watchmen Başlangıç : Dakikadamlar/İpek Hayalet - Cooke, Darwyn

Watchmen Başlangıç : Dakikadamlar/İpek Hayalet

Darwyn Cooke

Yayınevi: İthaki

Yayın tarihi: 11/2020

ISBN: 9786257737227

Çevirmen : Emre Aygün

Türkçe | 288 Sayfa | 16,5 x 26 cm

Tür: Çizgi Roman

  • 45,00 TL
  • 60,00 TL

 Tüm zamanların en çok satan grafik romanının uzun süredir beklenen başlangıç hikâyeleri sonunda okurların karşısına çıkıyor: WATCHMEN: BAŞLANGIÇ! Yirmi yılı aşkın süredir, Alan Moore ve Dave Gibbons’ın çığır açan grafik romanının ikonik karakterlerinin geçmişi tam bir gizemdi; ama artık değil. DC Comics, alandaki en yaratıcı isimleri Watchmen’in dünyasını daha ileriye götürmek için bir araya getiriyor. Bu cilt, Darwyn Cooke (DC: THE NEW FRONTIER) tarafından yazılan ve çizilen DAKİKADAMLAR ile Cooke ve çizer Amanda Conner (POWER GIRL) tarafından yazılan ve çizilen İPEK HAYALET bölümlerini içeriyor.

Watchmen’in öncüsü olan Dakikadamlar, sürekli değişen bir dünyada adaletsizliğe karşı güçlerini birleştirdi. İsimleri Gece Kuşu, Siluet, İpek Hayalet, Kukuletalı Adalet, Komedyen, Dolar Bill, Güveadam ve Kaptan Metropolis olan bu süper kahramanlar, suçla savaşta yeni bir dönemi temsil ediyorlar. Peki aralarından ilk hangisi kahramanlığın nerede bitip kötülüğün nerede başladığı sorusunu soracak? Aralarındaki fikir ayrılıkları ölüm ile yaşam arasındaki farka dönüşecek mi?

Terbiyeli ve çalışkan bir ergen olan Laurel Jane Jupiter, doğumundan annesinin İpek Hayalet kıyafetini/şöhretini devraldığı güne kadar bu iş için eğitilmişti. Artık Sally Jupiter’ın kısıtlamalarına, isteklerine ve eve kapatmalarına tahammül edemeyen Laurel liseli sevgilisiyle birlikte kendi kahramanlık yolunu bulmak üzere evden kaçar. Annesinin koruyucu gölgesinin dışında olan Laurel hayal edebileceğinden çok daha tehlikeli bir izin peşine düşer.

Watchmen’in öncesinde neler olduğunu Eisner Ödülü sahibi DC: THE NEW FRONTIER yaratıcısı Darwyn Cooke’un hem çizip hem de yazdığı “Watchmen Başlangıç: Dakikadamlar” ile çizer Amanda Conner’ın (POWER GIRL) Darwyn Cooke’la birlikte yazdıkları “Watchmen Başlangıç: İpek Hayalet”i keşfedin.

 Watchmen Başlangıç: Dakikadamlar için Övgüler

“Darwyn Cooke bu işin altından kalkmış… [Watchmen Başlangıç: Dakikadamlar] muhteşem bir çizgi roman.” –IGN

“[Watchmen Başlangıç: Dakikadamlar] ilk sayfasından son sayfasına kadar çizgi roman sanatının ihtişamlı ve göz kamaştırıcı bir örneği.” –MTV Geek

“Cooke, daha ilk sayfadan hikâye anlatıcılığının ne kadar muazzam olduğunu gösteriyor.” –Comic Book Resources

Watchmen Başlangıç: İpek Hayalet için Övgüler

“Darwyn Cooke ile Amanda Conner’ın birlikte çalışması fikrine karşı koymak çok zor çünkü Amanda Conner bir çizgi roman çizdiğinde onu sevmemek için hiçbir neden bulamıyorsunuz. İşleri karşı konamayacak denli güzel ve ilham verici.” –Craveonline

“Watchmen Başlangıç: İpek Hayalet samimi ve sanat için yaratıldığı bariz, muhteşem bir hikâye.” –Newsarama

Motor Kurye ile Teslim
Bu Ürünün Bulunduğu Şubelerimiz:
  • pandora.com.tr
  • Beyoğlu
  • Nişantaşı

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2021 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı