%26
Yararlılığınızı Etkinleştirin : İyi Şeyler Yapma Yoluyla Dünyayı Değiştirmek - Arison, Shari

Yararlılığınızı Etkinleştirin : İyi Şeyler Yapma Yoluyla Dünyayı Değiştirmek

Shari Arison

Yayınevi: Butik

Yayın tarihi: 01/2015

ISBN: 9786055154707

Türkçe | 104 Sayfa | 13,5 x 21 cm

Tür: Kişisel Gelişim

  • 7,40 TL

"Shari, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için hayatlara dokunarak yaptığın çalışma, dünyayı olumlu yönde derinden etkilemiştir."

-Bill Clinton-

Yararlılığınızı Etkinleştirin, kendiniz ve başkaları için iyi şeyler yaparak yaşamınızda ve çevrenizdekilerin yaşamında hızla gerçekleşebilecek olumlu gelişmeler için esinlenmenizi sağlayacak gerçekçi bir rehberdir. Önsezili bir işkadını ve hayırsever yazar olan Shari Arison, kendi öyküsünü içtenlikle ifade ederken iyi şeyler yapıp, düşünüp konuşarak farklılıklar yaratmış değişik kişilerden de örnekler sunuyor. Dünyanın en güçlü kadınlarından biri ve yerküreye yayılmış ticari bir imparatorluğun sahibi olarak Shari, kendi olağanüstü deneyimlerini ve iyi davranışların gücünü yaşamındaki ve kariyerindeki bütün bakış açılarıyla nasıl bütünleştirdiğini anlatıyor. Kitabın ortaya çıkardığı beklenmedik ve enfes içgörü, başkaları için güzel şeyler yapmanın bir yolunu bulduğunuzda, bunu aynı zamanda kendinize de uyguladığınızı kanıtlıyor. Sevdiklerinizle ve gelecek kuşaklar için daha iyi bir dünya yaratma arzunuzda size ortak olan kimselerle paylaşacağınız bir kitap. Yararlılığınızı etkinleştirin ve yaşamınızı sonsuz neşeyle doldurmanın yollarını keşfedin!

"Shari Arison, size kendi inanç sıçramanızla olağandan olağanüstüne geçebilme yolunu gösterirken esinlendiriyor ve cesaretlendiriyor."

-Deepak Chopra, M.D., New York Times En iyi satan Manevi Çözümler'in yazarı-

Güzel Düşün, Güzel Konuş, Güzel Şeyler Yap, Her birimiz her gün bilinçli olarak olumlu kelimeler seçip olumlu duygu ve davranışlarla dünyadaki iyilik eylemlerini çoğaltabiliriz. İyi şeyler yapmanın sadece yaşamımızı büyük ölçüde değiştirip zenginleştirmekle kalmayıp güçlü bir dalgalanma etkisi yaratacağına da inanıyorum. Kendimize ve başkalarına yapılan bireysel ve ortak iyilik, sonuçta yaşamın, gezegenin ve bütün insanlığın tüm yönlerini etkileyecektir.

-Shari Arison-

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2022 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı