%10
Yaratıcı Anneye Sihirli Notlar - Tortop, Hasan Said

Yaratıcı Anneye Sihirli Notlar

Hasan Said Tortop

Yayınevi: Genç Bilge Yayıncılık

Yayın tarihi: 12/2018

ISBN: 9786058396258

Türkçe | 174 Sayfa | 13.5 x 19.5 cm

Tür: Aile

  • 18,90 TL
  • 21,00 TL

Doç.Dr. Hasan Said TORTOP’un Yetenek Geliştiren Aile eğitim seminerlerinin ilk modülünün kaynak kitabı olarak yazılan bu kitap; bilimsel temellere dayalı oluşu, akıcılığı, somut strateji ve uygulama örnekleri vermesi ile alanda yazılan tek kitaptır. Yaratıcı Anneye Sihirli Notlar 6 bölümden oluşmaktadır. Bölüm 1. Yaratıcılığı Anlamak, Bölüm 2.  Yaratıcı Beyni Geliştirmek, Bölüm 3. Yaratıcılığı Geliştiren Aile Ve Çevre, Bölüm 4. Çocuğumun Yaratıcılığı Ne Düzeyde?, Bölüm 5. Yaratıcılığı Geliştiren Teknikler ve Etkinlikler, Bölüm 6. Yaratıcılığı Geliştirmek İçin Stratejiler.
Doç.Dr. Hasan Said TORTOP’un Yetenek Geliştiren Aile eğitim seminerlerinin ilk modülünün kaynak kitabı olarak yazılan bu kitap; bilimsel temellere dayalı oluşu, akıcılığı, somut strateji ve uygulama örnekleri vermesi ile alanda yazılan tek kitaptır. Yaratıcı Anneye Sihirli Notlar 6 bölümden oluşmaktadır.  Bölüm 1. Yaratıcılığı Anlamak, Bölüm 2. Yaratıcı Beyni Geliştirmek, Bölüm 3. Yaratıcılığı Geliştiren Aile Ve Çevre, Bölüm 4. Çocuğumun Yaratıcılığı Ne Düzeyde?, Bölüm 5. Yaratıcılığı Geliştiren Teknikler ve Etkinlikler, Bölüm 6. Yaratıcılığı Geliştirmek İçin Stratejiler.
Önsöz ‘den
….Ancak en önemli konu çocuğunda yaratıcılığı geliştirecek olan annenin de yaratıcılık yönünün gelişmiş olmasıdır. Bu kitap sayesinde anneler kendi yaratıcılıklarını nasıl geliştireceklerini de örneklerle göreceklerdir. Bu etkinlikleri çocuklarına da kolaylıkla uygulayabileceklerdir. En önemlisi ise ortalıkta bilimsel olmayan veya boşa zaman ve emek kaybına sebep olabilecek bilgi kirliliğinden uzaklaşmalarına yardımcı olacak olan sihirli notları paylaşmak istedim. Önce kendine, sonar ailesi, sonra ülkesine ve en son da insanlığa faydası dokunacak olan yaratıcı ve mutlu çocuklar yetiştirebilmek temennisi ile…
“Yaratıcı çocuğu yetiştirecek olan yaratıcı annelerdir. Bu kitapta, çocuğumuzun yaratıcılığını geliştirmek için bilimsel ve kanıta dayalı ipuçları bulunmaktadır. Yetenek Geliştiren Aileler bu ipuçları sayesinde çocuklarında yaratıcılık gelişimini tüm yönleriyle keşfetmenin hazzını yaşarlar.”
Doç.Dr. Hasan Said TORTOP

İlgili Ürünler

Bu Türde Çok Satanlar

Kredi Kartına Taksit İmkanı
  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

  • 3 Taksit

©1996-2020 Pandora Yayın ve Kitap Hizmetleri A.Ş.

Mersis No: 0721-0430-4310-0015

Tasarım : Logo Site Tasarımı